Як потрібно дарувати квіти.

Квіти дарують не тільки по важливих приводів, але і просто так. Вибираючи букет, враховуйте, кому і як він буде вручатися. Звичай сягає своїм корінням далеко в минуле. Наприклад, за часів Стародавнього Риму садівники прикрашали бутонами і гірляндами пишні бенкети.
Інструкція
1
Купуйте зрізані квіти, дарувати їх можна тільки в такому вигляді. Якщо купуєте квіти в горщиках, майте на увазі, що підносити їх можна, зокрема, близьким родичам або літнім людям.
2
Вибирайте квіти залежно від приводу. Так, на 8 березня дарують мімозу, гіацинти, тюльпани. На 23 лютого і 9 травня - червоні і білі гвоздики. На 1 травня - перші весняні квіти. В знак любові і шани молодої матері в пологовому будинку дарують найкращі квіти, які можна дістати, але бажано, щоб вони були без сильного запаху. При народженні дівчинки дарують рожеві і червоні квіти, а хлопчика - сині, голубі, фіолетові.
3
Вручайте ювілярам букети великих розмірів, зібрані з дорогих квітів. Проводжаючи на пенсію, підносите квіти червоних тонів, що символізують життя. Представнику творчої професії: музиканту, співаку, актору вручайте бутони однотонних кольорів.
4
Використовуйте більше зелені, листя для прикраси букета. Даруйте непарна кількість квітів (парна кількість квітів служить знаком скорботи і останнього прощання).
5
Загорніть букет у папір, так ви не пошкодити квіти. Перед врученням розгорніть їх, целофан знімати не обов'язково, а от папери краще позбутися. Квітам в лівій руці, щоб вони були суцвіттями вгору. Правою рукою привітайтеся. Супроводьте подарунок побажаннями.
6
Спробуйте підібрати правильний букет нареченої. Його складають, виходячи з відомостей про сукню, зростання дівчини, квітів наряду. При високому зростанні можна купити букет-водоспад, в якому квіти спадають. Жінкам невисокого росту підберіть маленький круглий букет або букет-кошичок.
7
Запрошуючи дівчину в ресторан, подаруйте їй якийсь один екзотичний квітка, начебто орхідеї або троянди. На новосілля вручайте кімнатна квітка в горщику, але бажано заздалегідь дізнатися, яка рослина хотіли б мати мешканці.
8
Даруйте жінкам мініатюрні букети фіалок, конвалій або пролісків, а чоловікові - длінностебельние гладіолуси, хризантеми або півонії. Юним дівчатам підносите композиції ніжних квітів, а літнім людям - яскраво-червоні, жовті або сині.
9
Чи не вручайте молодятам гортензії і айстри, гвоздики, червоні троянди. А літнім людям - незабудки. За етикетом це не допускається.
10
Порахуйте кількість квітів у букеті, добре, якщо їх 3-5-7. Якщо це одна квітка - нехай екзотичний, рідкісний.
11
Даруйте квіти, орієнтуючись на зовнішність людини. Брюнетці підійдуть яскраво-червоні троянди, великі гладіолуси, жоржини, яскраві орхідеї, яскраві гвоздики, блондинці - ніжно-рожеві, світло-жовті кольори, помаранчеві і білі бутони. Рудоволосим дівчатам підійдуть темні троянди, фіолетові й темні орхідеї, фіалки, гіацинти, гладіолуси та безліч інших квітів, особливо синього і фіолетового кольору.