Як обмотати обруч.

Обруч для художньої гімнастики - не просто спортивний снаряд, це частина шоу. Важливо, щоб під час тренувань та подання ця деталь не деформувалася. До того ж, обруч є прекрасним доповненням наряду гімнастки. У зв'язку з цим його обмотують спеціальною стрічкою. Це можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • обруч, стрічка
Інструкція
1
Візьміть пластмасовий обруч. Металеві не застосовуються в художній гімнастиці. Виберіть стрічку. Він повинна гармоніювати з костюмом для виступу. Найкраще поєднувати стрічки двох-трьох кольорів. Така обмотка виглядає багатше і цікавіше. Ширн стрічки повинна становити не більше 2 см. В іншому випадку виникнуть складки.
2
Можна чергувати стрічки при обмотці кожної чверті або кожну половину прикрасити своїм кольором. Є варіант складної обмотки - чергувати відтінки через кожні 10 см. У будь-якому випадку, доведеться фіксувати скотчем кожний колірний отрезок.Существует інший варіант. Обмотайте весь обруч стрічкою одного кольору, а зверху по спіралі пустите стрічку іншого цвета.Вибірайте стрічку з щільної тканини. Така прикраса додасть ваги обручу, і після кидка він буде падати в те місце, яке заплановано спортсменом. Легкий обруч, навпаки, може планувати і відлітати куди заманеться.
3
Візьміть стрічку і зафіксуйте її кінець скотчем на обручі. Якщо вона самоклеящаяся, просто зафіксуйте стрічку. Обмотку ведіть під кутом 45 градусів. Мотайте щільно і туго. Слідкуйте, щоб один виток перекривав інший менш, ніж на 2 мм. Однією рукою накручуйте, а великим пальцем другої руки притримуйте намотану стрічку.
4
Коли обруч обмотаний - захистіть стрічку від забруднення і пошкоджень. Візьміть тонкий скотч і обмотайте снаряд поверх стрічки. Мотайте його не під таким кутом, як стрічку. Краще витримати кут градусів 50-60. Крайній виток виконайте з захлестом на перші два. Так буде надійніше. Витки скотча не повинні збігатися з витками стрічки. Тоді при необхідності, можна буде його поміняти. Накладайте захисний шар, якщо впевнені, що декоративний лежить бездоганно.
5
Коли обруч обмотаний - зважте його. Краще всього використовувати точні ваги, де вага відбивається до грама. Існують нормативи ваги, яким повинен відповідати снаряд.
6
Після закінчення роботи покладіть обруч горизонтально. Зберігайте його тільки в такому положенні. Тоді ви будете впевнені, що снаряд не деформується.
Зверніть увагу
На деяких змаганнях обручі перевіряють за вагою. У випадках відхилення від норми - можуть не допустити до виступів.
Корисна порада
Можна використовувати самоклеючий матеріал або звичайну стрічку. Високоякісний товар можна купити в спеціалізованих спортивних магазинах. Звичайні стрічки продають у магазинах тканин або квіткових.