Як відкрити доступ до принтера.

Після створення локальної мережі в офісі або будинку необхідно налаштувати доступ до певних ресурсів. В даному випадку мова йде не тільки про загально доступ вих каталогах, але й про різні принтерах, сканерах і інших пристроях.
Інструкція
1
Підключіть принтер до комп'ютера або ноутбука, який входить до складу локальної мережі. Тип з'єднання в даній ситуації не грає ролі. Це може бути стандартне підключення по USB-кабелю або синхронізація по каналу Wi-Fi. Встановіть драйвери і програмне забезпечення для роботи з принтером.
2
Переконайтеся, що пристрій стабільно функціонує. Натисніть кнопку Win і перейдіть в панель управління. Виберіть підменю «Принтери та інше обладнання». Перейдіть по посиланню «Принтери і факси».
3
Знайдіть іконку потрібно друкованого пристрою і клацніть по ній правою кнопкою миші. Відкрийте властивості цього обладнання. Перейдіть в підменю "Доступ", якшо по однойменній вкладці.
4
Активуйте поле «Загальний доступ до даного принтеру». Для цього поставте навпроти даного пункту галочку. Заповніть графу «Мережеве ім'я». Краще використовуйте для цього латинські букви. Збережіть налаштування обладнання, натиснувши кнопку Ok.
5
Перевірте доступ ність друкованого пристрою. Увімкніть інший мережевий комп'ютер і відкрийте меню «Принтери і факси». Вивчіть вміст лівої графи з заголовком «Завдання друку». Знайдіть посилання «Установка принтера» і клікніть по ній лівою кнопкою миші.
6
Дочекайтеся запуску нового діалогового меню «Майстер установки принтерів». Поставте прапорець навпроти пункту «Мережевий принтер» і натисніть кнопку «Далі». Тепер виділіть пункт «Огляд принтерів» і знову натисніть «Далі».
7
Виберіть потрібне друковане пристрій, орієнтуючись за назвою, які ви задали під час настройки принтера. Натисніть кнопку «Далі». Активуйте функцію «Використовувати даний принтер за замовчуванням». Натисніть кнопку «Готово».
8
Проведіть аналогічну настройку мережевого пристрою з інших комп'ютерів. Якщо ви плануєте використовувати кілька друкованих пристроїв, виконуйте їх перемикання в текстовому редакторі.