Як відіслати всім друзям повідомлення.

Бувають випадки, коли необхідно послати запрошення, листівку або якусь новину всім своїм друзям . В соціальних мережах можливо відправити повідомлення одразу всім або декільком людям, що значно скорочує ваш час.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - сторінка в соціальній мережі.
Інструкція
1
Відправте повідомлення всім друзям на сайті «ВКонтакте». На вашій сторінці ліворуч є меню, виберіть у ньому вкладку «Мої повідомлення». Вгорі справа буде напис «Написати повідомлення», натисніть на неї. В поле «Одержувач» виберіть друзів. Передати повідомлення одночасно можна максимум 14 людям. Тому, якщо ви хочете поділитися інформацією або поздоровленням з великою кількістю друзів, доведеться посилати лист декілька разів. У нижньому полі введіть текст, також можна прикріпити до нього фотографію, аудіозапис, відеозапис, карту міста чи вулиці. У висновку клікніть «Відправити».
2
Пошліть новину друзям в соціальній мережі «Мій Світ». На сторінці в «Моєму Світі» поруч з вашою фотографією є меню, під яким розташована вкладка «Ще». Розкрийте її та натисніть на рядок «Написати повідомлення друзям ». Праворуч в поле «Собеседник» клікніть по кнопці «Вибрати з друзів». Поставте галочку в квадраті навпроти напису «Вибрати всіх», щоб відправити повідомлення відразу всім друзям , і натисніть «Вибрати». В поле «Повідомлення» введіть текст, можете вставити смайли, малюнок, фотографію, відео-та інші файли, натиснувши на одну з іконок під цим полем. Клацніть «Відправити».
3
Поділіться інформацією з друзям і на сайті «Однокласники». На жаль, тут немає можливості розіслати всім друзям повідомлення. Є 2 варіанти. Або ви копіюєте текст, вставляєте в поле повідомлення і відправляєте окремо кожному одному, або пишете його у своєму статусі. За замовчуванням поновлення статусу друзів висвічується в стрічці новин. Однак деякі можуть скасувати показ деяких параметрів в налаштуваннях стрічки, тобто статус може бути не видно у когось з друзів.
4
Надішліть повідомлення своїм друзям в соціальній мережі Facebook. На своїй сторінці у вкладці «Головна» ліворуч є меню. Виберіть рядок «Повідомлення». Натисніть на кнопку «Нове повідомлення». Щоб відправити повідомлення відразу всім друзям , у вікні в полі «Кому» виберіть імена людей, які додані до вас у друзі або введіть адреси електронної пошти. Наберіть потрібний текст у полі. При необхідності прикріпіть якийсь файл зі свого комп'ютера або зробіть фотографію з веб-камери. Натисніть «Відправити».