Як дозріти ананасу.

Яких тільки фруктів не завозять на прилавки сучасних магазинів. Одна лише біда, стиглими до продажу надходять лише фрукти і ягоди, які ростуть в наших широтах, або плоди, здатні безболісно пережити довгострокове зберігання, наприклад, апельсини. Решта припадати знімати з кущів і дерев зеленими і доводити до зрілості вже на місці. Ананас є саме таким фруктом.
Вам знадобиться
  • - ананас
  • - газетний папір
  • - банани, яблука
Інструкція
1
Самі стиглі, смачні й ароматні ананаси, які потрапляють до нас, були зняті з куща вже зрілими. Але довга дорога для них згубна. Щоб зрілий ананас не зіпсувався у дорозі, його доводиться доставляти літаком, що незмінно позначається на ціні продукту не в кращу сторону.
2
Відрізнити стиглий ананас від його незрілого побратима легко. При цьому не намагайтеся орієнтуватися на колір плоду. Зелений ананас цілком може виявитися достиглі, а от якщо по його поверхні розкидані темні плями, такий фрукт краще не брати. Це означає, що фрукт вже перезріло і почав псуватися.
3
Понюхайте ананас, якщо він стиглий, то ви відчуєте характерний приємний запах. Якщо ж він нічим не пахне, то не залишається нічого іншого, як дати можливість ананасу дозріти в домашніх умовах.
4
Оберніть ананас в кілька шарів газетного паперу і приберіть в тепле місце. Спробуйте через два дні витягнути один з листочків з його крони, якщо листочки добре відділяються, ананас поспів. Якщо ж ні, то дайте йому полежати ще дня 2-3.
5
До речі, яблука і банани при зберіганні виділяють речовини, що прискорюють дозрівання інших фруктів, ананасів зокрема. Обкладете ананас фруктами перед загортанням його в газету. Але якщо ви так зробите, заглядайте в газетку частіше, хоча б раз в день, щоб не пропустити момент дозрівання. Перезрілий ананас малопридатний в їжу, краще не доводити його до цього стану.
Корисна порада
З верхівки ананаса можна виростити нову рослину, і тоді ви зможете доростити плід до дозрівання на рідному кущі.