Як організувати поставку. Як знайти збут товару.

Практично всі види бізнесу зав'язані на поставках. Хтось сам виробляє товари і відправляє їх покупцям. А другий, навпаки, закуповує необхідне і організує поставки у власну компанію. Залежно від розмірів і видів вантажу для цих цілей можна використовувати залізничний, водний, повітряний шляху і скористатися автотранспортом.
Інструкція
1
Щоб організувати поставку , першим ділом знайдіть підходящого партнера, у якого є необхідний вам товар. Домовтеся з ним про вартість, укладіть договір на надання послуг. Обговоріть терміни доставки і кількість потрібного товару. Найчастіше фірми-виробники надають послуги з перевезення або мають надійних підрядників. Все, що вам потрібно - обговорити терміновість замовлення. Саме від цього залежить кінцева вартість. Наприклад, доставити партію комп'ютерів з міста А в місто Б найшвидше на вантажному літаку. А автомобільне перевезення набагато повільніше, але в рази дешевше.
2
Якщо організуєте поставку ви, то укладіть заздалегідь договір з компаніями-підрядниками. Їх має бути декілька на всі випадки життя. Для перевезення вантажів на близькі відстані підпишіть договір з транспортною компанією, в арсеналі якої значаться вантажні автомобілі різного тоннажу. На «Газелі» можна розвозити невеликі замовлення по місту або найближчим населеним пунктам. А великовантажні машини хороші, коли партія товару велика і везти її доведеться далеко.
3
Якщо у вас велике виробництво, або ви займаєтеся продажами у великих обсягах великовагових товарів, наприклад, автомобілів, укладіть договір з вантажним відділом Російських залізниць. Саме вони є монополістами в цьому виді доставки. Зробити це можна, зателефонувавши по телефону 8-800-775-01-00. Додаткову інформацію, схему фірмового обслуговування, правила вантажних перевезень, транспортні коридори можна подивитися на сайті РЖД.
4
Для доставки термінових вантажів на великі відстані запасіться договорами з повітряними перевізниками. Такі послуги надає більшість авіакомпаній, існуючих на російському ринку. Найбільші з них - Аерофлот (телефон для довідок +7 (495) 753-81-63, додатковий 31-87) і Трансаеро (+7 (495) 788-80-80). У цих компаній є сайти, де можна подивитися додаткову інформацію.
5
Щоб доставити не термінові вантажі на далекі відстані, підпишіть договір з морськими та річковими перевізниками. Їхні послуги обійдуться набагато дешевше, ніж відправка на літаку. Зверніться в одну з логістичних компаній, що здійснюють подібні послуги.
6
Організуйте супровід вантажу. Ваш представник повинен відправитися в компанію, яка постачає товар, і зібрати там повний комплект документів: підписані з обох сторін договору про купівлю-продаж та перевезення, сертифікати якості, товарні накладні, страховку і т.д. Всі ці документи знадобляться в дорозі, особливо якщо продукція буде проходити митницю. Детальніше дізнатися про те, яка документація необхідна для різних груп товарів, можна на сайті Федеральної митної служби Росії.
Корисна порада
Всі домовленості з постачання вантажів здійснюйте заздалегідь, щоб товар був привезений вчасно і в належній якості.
Японська кухня стає популярнішою з кожним роком. Замовити суші додому або в офіс - це значить влаштувати для себе маленьке свято. Таким чином, доставка суші може стати досить прибутковим і перспективним бізнесом, якщо його правильно організувати.
Вам знадобиться
  • приміщення під кухню; обладнання; мінімальний набір продуктів та інгредієнтів; посуд; повар, знайоме з приготуванням японських страв; диспетчер для прийняття замовлень; особистий автомобіль для доставки; телефон або доступ в інтернет для зв'язку з клієнтами; кошти на рекламу.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в податковій інспекції як індивідуальний підприємець. Якщо ви надалі вирішите розвивати свій бізнес і відкрити, наприклад, японський ресторан, можна зареєструватися як ТОВ. Після реєстрації зверніться в пожежну інспекцію та в санітарно-епідеміологічну службу для отримання дозволу на заняття бізнесом в сфері харчування.
2
Орендуйте приміщення та обладнайте його. На кухні помістіть стіл для оброблення і приготування суші . Закупити ножі, обробні дошки, вилки, ложки, каструлі та інші види кухонного начиння. Обов'язково купите ланч-бокси, в які ви будете упаковувати замовлення, зубочистки, одноразові японські палички. Заздалегідь знайдіть постачальників або той ринок, де ви будете закуповувати продукти (рис, рибу, морські водорості). Придбайте холодильну камеру для зберігання продуктів.
3
Організуйте пункт прийняття замовлень, де обов'язково повинен бути встановлений комп'ютер з виходом в інтернет і прямий телефон для прийняття та обробки замовлень.
4
Найміть персонал - шеф-кухаря, шофера для доставки суші і диспетчера для прийняття замовлень. Шеф-повар обов'язково повинен вміти готувати різноманітні суші . Бажано взяти цього співробітника з багатим досвідом роботи. Шофер повинен бути ввічливим і акуратним, саме з ним будуть найчастіше зустрічатися клієнти, а значить його зовнішній вигляд буде визначальним при формуванні враження про ваш бізнес. А ось диспетчер повинен бути чуйним, з приємним голосом і ввічливим. Він прийматиме замовлення, а значить повинен вміти спілкуватися з клієнтами.
5
Зробіть своїй доставці суші рекламу. Надрукуйте листівки з фотографіями готових страв і зазначенням цін. Додайте оголошення про доставку суші в мережі інтернет та на телебаченні.
Корисна порада
Пам'ятайте - тільки гарна репутація і доброзичливе ставлення до всіх клієнтів стануть запорукою успішності вашого бізнесу з доставки суші.