Як відмінити бронювання.

Сьогодні зручно користуватися послугою бронювання готелів, авіа-і залізничних квитків, столиків в ресторані або кафе. По суті, це можливість попередньо закріпити за певним клієнтом або туристом місце на зазначену дату. Для того щоб скасувати замовлення (в готелі, на авіаквиток або квиток на розважальний захід), потрібно дотримуватися послідовність дій.
Інструкція
1
Якщо ви відкидаєте номер в готелі за готівковий розрахунок, зателефонуйте за певну кількість днів (воно вказане в умовах бронювання) до менеджерів і домовтеся про повернення коштів.
2
В тому випадку, якщо ви замовили номер в готелі за допомогою онлайн-системи (воно яке відбувається в інтерактивному режимі), увійдіть на відповідний сайт компанії, відкрийте форму відмови і введіть в неї свій ідентифікаційний номер броні. Заповніть всі поля та відішліть її на вказану електронну скриньку.
3
Пам'ятайте, що скасування бронювання може бути платною, готель також має право зняти з вашої картки певну суму грошей в тому випадку (передоплату), якщо ви відмовилися від номера пізніше, ніж це дозволено в умовах. Якщо у вас виникають сумніви щодо поїздки, краще знайти номер в готелі з безкоштовною скасуванням бронювання.
4
Для скасування броні на квиток в кінотеатрі чи театрі ви просто не повинні викуповувати заброньовані квитки (передоплата не береться). Замовлення автоматично анулюється за певний час до початку сеансу або подання, а квитки надходять у вільний продаж. Якщо ви приходите на прем'єру менше ніж за 15-20 хвилин, розраховувати на квитки, які були у вас вже в кишені, не варто.
5
Якщо ви бронюєте авіаквиток через сайт тієї чи іншої компанії, то звертайте увагу на те, чи є бронировка платній або безкоштовній. Якщо бронь безкоштовна, то вона автоматично скасовується, якщо ви не викупите квиток до призначеного часу. Якщо ж сайт передбачає платну бронь , то ви повинні скористатися спеціальною формою відмови, але уважно читати при цьому умови бронювання квитків, щоб після зняття броні Вам не знадобилося виплачувати штрафні відсотки і неустойку. У деяких компаніях при відмові і знятті броні Вам не будуть повернуті проценти на тарифи, на податки і деякі суми комісій та націнок.