Як посадити дерево.

Народне прислів'я здавна радила чоловікові для зміцнення свого статусу народити сина, будинок хороший відбудувати так дерево на додачу посадити. І якщо тяготи народження спадкоємця ще можна перекласти на дружину, будівництво будинку довірити спеціалізується на цьому фірмі, то з дерево м можна спробувати впоратися і самостійно.
Вам знадобиться
  • - саджанець дерева
  • - лопата
  • - вода
  • - підпірки
  • - мульчуючий склад
Інструкція
1
Планувати посадку дерева найкраще на період, коли на ньому немає листя. Звичайно, в зимовий замет встромляти його не варто, але пізня осінь або рання весна підійдуть для висадки щонайкраще. Перш ніж приступати до вибору місця для майбутнього дерева, добре вивчіть план вашої ділянки на предмет проходження по ньому підземних комунікацій. Сусідство з дерево м не піде на користь ні кореневій системі, ні самим комунікаціям.
2
Неважливо, купуєте ви готовий саджанець, або викопуєте його в лісі, коріння його все одно будуть травмовані при пересадці, тому постарайтеся створити саджанцю ідеальні для нього умови, щоб скоротити час «пересадочного шоку»
3
Викопайте дуже широку яму, але глибина її не повинна перевищувати висоту грудки землі навколо коріння. У приживаються саджанця коріння будуть розростатися вшир, в м'якій землі робити їм це буде легше.
4
Візьміть саджанець за ком, перенесіть його в яму, встановіть його перпендикулярно землі, попросіть помічника відійти трохи вдалину і подивитися з усіх боків рівно стоїть дерево . Засипте яму землею. Дуже добре, якщо для цих цілей ви будете використовувати землю, принесену з місця колишнього виростання дерева. Але ні в якому разі не засинайте прикорневую шийку дерева. Якщо її не видно, можливо, доведеться навіть трохи її розкопати.
5
Утрамбуйте землю навколо дерева і добре пролийте її водою. Щоб уникнути пошкодження молодого деревця вітром можна встановити навколо нього підпірки, які будуть підтримувати його в перші два роки, після чого їх варто все ж прибрати.
6
Присипте поверхню землі навколо дерева мульчирующим складом - органічної крихтою, яка вбереже коріння дерева від температурних перепадів, не дасть швидко випаровуватися волозі, а в міру гниття буде перетворюватися в добрива і живити дерево .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F_QCtRWbu5Q
Корисна порада
Якщо окремі гілки при пересадці пошкодилися, краще їх обрізати.