Як не заразити грипом.

Якщо ви захворіли грипом , стає актуальним питання, як не заразити своїх близьких цим підступним вірусом. Будь-яку хворобу, в тому числі простудних, краще попередити, ніж витрачати сили і кошти на лікування.
Інструкція
1
Скоротіть ризик зараження членів своєї сім'ї, якщо є можливість, перебуваєте в окремому приміщенні. Якщо такої можливості немає, попросіть свою сім'ю не походити до вас ближче, ніж на півтора-два метри, на такій відстані при чханні і кашлі знаходиться велика концентрація вірусів в повітрі. Користуйтеся тільки окремим посудом і рушником. Свою зубну щітку тримаєте окремо від інших. Носіть маску і міняйте її кожні дві години.
2
Провітрюйте приміщення, відкривайте вікно на 20-30 хвилин. Робіть це регулярно, три-чотири рази на день. Так ви скоротите кількість вірусів, що знаходяться в повітрі. У приміщеннях розкладіть рослини, що володіють фітанціднимі властивостями - цибуля і часник, а також вживайте їх щодня. На батарею помістіть смужки паперу, на які капніть кілька крапель ефірного масла - пихтового, соснового, ялівцю т.д. Масло буде випаровуватися і знешкоджувати повітря від вірусів.
3
Наполягайте на тому, щоб ваші близькі харчувалися повноцінно і уникали різних дієт під час ризику зараження. Раціон повинен включати достатню кількість свіжих овочів і фруктів - в них міститися вітаміни, мінерали і флавоноїди, які володіють протизапальними властивостями. Слідкуйте за тим, що б ви і ваші близькі пили цитрусові соки, відвар шипшини і журавлинний морс, а також включили в раціон легкозасвоювані білки, вони потрібні організму для вироблення антитіл до вірусів і бактерій.
4
Якщо вдома перебуває хворий грипом , особливо актуальним стає дотримання правил особистої гігієни. Частіше мийте руки з милом і умивайте обличчя. Використовуйте одноразові носовички. Найчастіше проводьте вологе прибирання приміщень, протирайте вологою ганчіркою або ватним диском зі спиртом всі предмети, якими ви користуєтеся разом зі своєю родиною: телефонну трубку, пульт від телевізора та інші речі, на яких протягом дня можуть накопичуватися віруси.
5
Використовуйте засоби профілактики. Попросіть свою родину змащувати носові ходи оксаліновою маззю і приймати профілактичні противірусні препарати, готові форми можна придбати в аптеці. В якості специфічної профілактики членам вашої родини можна зробити щеплення від грипу.