Як відключити оновлення в Опері. Як відключити автопоновлення opera mini.

Виробники популярних браузерів ведуть роботу над своїми програмами безперервно - це питання виживання продукту на дуже активному ринку додатків для глобальної мережі. Для якомога швидшої доставки вдосконалених версій ці компанії використовують вбудовані в браузери функції автоматичного оновлення. Як правило, це зручно і користувачеві, але існує й чимало причин відмовитися від цієї функції. Відключити її в браузері Opera нескладно.
Інструкція
1
Запустивши додаток, викличте вікно з його основними настройками. Зробити це можна через меню - клацніть по відповідній кнопці у вікні браузера, щоб його розкрити, перейдіть в розділ «Налаштування» та виберіть верхній рядок - «Загальні настройки». Якщо ж ви віддаєте перевагу клавіатурні поєднання подорожам по меню, просто натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F12.
2
Виробники браузера вважають, що функція автооновлення відноситься до налаштувань безпеки - знайдіть розділ з такою назвою у списку, вміщеному на вкладку «Розширені» вікна установок програми. Перейшовши в цей розділ, розкрийте список, що випадає поруч з написом «Оновлення Opera».
3
Залежно від причин, за якими ви хочете відключити авто оновлення , виберіть один з варіантів списку. Вибір пункту «Питати перед установкою» змусить браузер при появі нової версії на сервері виробника показувати вікно з питанням, чи слід його завантажити і встановити. Інший пункт - «Не перевіряти» - залишить і вас, і браузер в невіданні щодо виходу наступних оновлень.
4
Зробивши вибір, натисніть кнопку OK, і Opera прийме до виконання ваше нове вказівку.
5
Якщо чому-небудь у вас немає можливості відключити автоматичне оновлення засобами самого браузера, можна ввести його в оману - підмінити адресу, за якою Opera перевіряє наявність нових версій, поставивши замість нього «заглушку» . Зробити це можна, наприклад, з використанням файлу hosts. Знайдіть його в системній папці Windows за адресою System32driversetc. Вносити зміни в цей файл можна за допомогою будь-якого текстового редактора - наприклад, стандартного «Блокнота» Windows.
6
Відкрийте hosts і додайте в кінець списку існуючих записів такий рядок: 127.0.0.1 autoupdate.opera.com
7
Щоб уникнути проблем з правами на редагування системних об'єктів, перейменуйте оригінальний hosts, наприклад, в hosts.old, і тільки після цього збережіть відкритий в редакторі файл з внесеним до нього додаванням.