Як обставити зал. вузький зал, Як поставити меблі.

Вітальня або зал - це кімната, де збираються всі члени родини, туди ви запрошуєте людей, які прийшли до вас в гості. Легко обставити індивідуальні кімнати, орієнтуючись на смаки тільки однієї людини. Але облаштування загальної зал и вимагатиме участі всіх, хто живе в будинку, компромісного рішення.
Вам знадобиться
  • - меблі для вітальні.
Інструкція
1
Обставити зал потрібно, не захаращуючи його зайвими меблями, адже ви будете приймати там гостей, а святкові застілля зажадають достатнього вільного простору в кімнаті. Якщо вночі ви використовуєте вітальню замість спальні, подумайте про те, куди днем будете прибирати особисті речі і постіль, щоб вони не створювали відчуття безладу і неохайності.
2
Спочатку виберіть центральне місце зал а, навколо нього ви будете вибудовувати інтер'єр кімнати. Зазвичай центром тяжіння стає телевізор. Виходячи з моделі вашої техніки, підшукайте меблі для її встановлення. Це може бути низька тумба з бічними стелажами або спеціальне відділення в меблевій стінці. Якщо у вас є плазмова панель, її можна повісити на стіну в рамі для картини.
3
Тепер вам потрібно забезпечити всіх членів сім'ї зручними місцями перед телевізором. Обов'язково потрібен місткий диван (розкладний, якщо він використовується і як ліжко) і кілька крісел. Якщо у вас великий зал , розмістіть м'які меблі не вздовж стін, а в центрі кімнати. Перед диваном постеліть стильний маленький килимок і поставте на нього низький журнальний столик.
4
Довгу вузьку вітальню можна поділити диваном на дві зони. За цим предметом меблів в цьому випадку поставте вузький стелаж або столик у всю довжину спинки. Розставте на полицях фотографії в рамках, вазочки і красиві сувеніри.
5
Для невеликого зал а інших варіантів, як розстановка меблів уздовж стін, просто немає. Спробуйте використовувати стіну з вікном, щоб не втрачати дорогоцінний простір. Підберіть софу з низькою спинкою і накидайте на неї декоративні подушки, тоді ви не закриєте віконний отвір і залишите інші стіни вільними для розстановки більш високою меблів.
6
Якщо у вас немає іншої кімнати під кабінет, письмовий стіл або бюро (є дуже компактні стильні складні моделі) поставте в дальньому кутку зал а. Доглянете різьблену дерев'яну ширму, яка приховає робочу зону і послужить чудовою прикрасою вітальні.
7
Шафа - дуже великий і «давить» предмет меблів, якщо можна обійтися в зал е без нього, краще знайдіть йому місце в передпокої або спальні. При відсутності інших варіантів пошукайте витончену вузьку модель без антресолей. Особисті речі краще скласти в тумби, які можна використовувати і як полиці для сувенірів.
8
Якщо у вас в кімнаті є коротка глуха стіна, можна зробити в ній вбудована шафа купе. У такому вигляді він не приверне уваги і дасть вам багато місця, щоб заховати всю одяг та інші речі. Внутрішній простір такої шафи ви вибираєте самі, формуючи його із стелажів, вішалок, полиць і шухлядок.
Зал - одна з найпростіших кімнат для меблювання і оформлення. Адже його призначення в тому, щоб добре провести час з гостями, тому акцент потрібно робити на острові відпочинку. Обставте зал на власний розсуд, проявивши свої дизайнерські таланти.
Вам знадобиться
  • План кімнати
  • Макети меблів
  • Любов до дизайну
Інструкція
1
Щоб обставити зал, намалюйте план кімнати. Не забудьте на схемі позначити всі двері, вікна, батареї, електрику тощо.
2
Виріжте з паперу макети меблів, якими ви хочете обставити зал. Вкажіть на кожному макеті назву і розміри.
3
Продумайте, що стане центральною точкою залу, навколо якої розташується вся решта меблів. Може бути це буде камін або картина, а може великий телевізор? Додайте цей предмет на схемі, так як вам подобається.
4
Наведіть макети з меблями по вашій схемі. Експериментуйте з різними способами обстановки залу. Додайте крісла та дивани під правильним кутом, так, щоб центральна точка залу знаходилася в середині.
5
Визначтеся з тим, чи будуть у вас порожні стіни і кути. По кутах можна розподілити залишилася меблі. А на стіни повісити полки для дрібних дрібниць і книг або велике дзеркало.
6
Виберіть той варіант обстановки, який подобається вам і більшості членів вашої родини і беріться за роботу, щоб якомога скоріше насолоджуватися своїм новим затишним залом.