Як визначити ip-адреса в мережі.

У більшості випадків користувачеві Інтернету немає необхідності знати мережевий адресу того чи іншого комп'ютера. Але іноді виникає ситуація, коли потрібно отримати більш детальну інформацію про мережевому ресурсі або конкретному комп'ютері.
Інструкція
1
З необхідністю визначити адресу віддаленої машини користувач найчастіше стикається в разі виявлення сторонніх підключень до свого комп'ютера або при підозрі власників ресурсу або співрозмовника в шахрайстві. IP- адресу унікальний, як відбитки пальців, тому в деяких випадках його знання може послужити хорошу службу.
2
Як визначити ай-пі адресу ? Це залежить від того, який саме адресу треба визначити. Для визначення ip сайту достатньо ввести його доменне ім'я в полі введення на одному з мережевих сервісів - наприклад, тут: http://url-sub.ru/tools/web/hostip/.
3
IP- адресу сайту можна визначити шляхом пингования. Відкрийте командний рядок: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». Якщо вам, наприклад, треба з'ясувати мережевий адресу Яндекса, введіть команду: ping www.yandex.ru і натисніть Enter. Розпочнеться обмін пакетами, в першому ж рядку ви побачите адресу цього ресурсу.
4
У деяких випадках у вас може з'явитися необхідність дізнатися, з якого мережевого адресу а вам прислали лист. Для цього ви можете скористатися можливостями поштових сервісів. Так, якщо ви користуєтеся Рамблером, відкрийте в браузері лист і виберіть у меню «Інші дії» пункт «Заголовки листа». У відкритому заголовку буде представлена службова інформація, яку зазвичай одержувач листа не бачить. У ній буде і інформація про мережевий адресу е, з якого було відправлене повідомлення.
5
Іноді користувач може помітити, що його комп'ютер проявляє незрозумілу мережеву активність - індикатор з'єднання в треї активний навіть тоді, коли ніякі сторінки не відкриваються. Якщо в цей час не відбувається оновлення антивірусних баз або оновлення ОС, слід перевірити список мережевих з'єднань. Для цього відкрийте командний рядок і введіть команду netstat -aon.
6
У першому стовпці списку, що з'явився ви побачите, які порти відкриті на вашому комп'ютері, вони зазначені після двокрапки за локальним адресу ом. У другому стовпці вказані зовнішні адресу а, саме вони вас і цікавлять - це адресу а віддалених комп'ютерів, з якими здійснюється з'єднання. Ви можете з'ясувати, яка програма відкриває той чи інший порт, запам'ятавши PID процесу (останній стовпець) і виконавши команду tasklist. Знайдіть у другому стовпці вже відомий вам PID, ліворуч від нього ви побачите ім'я шуканого процесу.