Як відключити диспетчер пристроїв.

Коли комп'ютером можуть скористатися різні люди, розумним рішенням буде обмежити деякі можливості управління системою. Наприклад, щоб уникнути несподіваних проблем в роботі, краще відключити диспетчер пристроїв. Звичайному користувачеві даний розділ зовсім не потрібний, а порушити нормальну роботу, якщо конфігурація ця консоль цілком може.
Інструкція
1
Відкрийте панель вводу команд і викличте редактор системних політик. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Виконати». Також можете використовувати комбінацію клавіш Win + R. Ви побачите вікно для введення команди, в якому потрібно набрати наступне: gpedit.msc, точка є обов'язковою умовою. Через деякий час запуститься консоль управління груповими політиками системи - наймогутніший засіб управління параметрами використання комп'ютера. Описаний метод працює в Windows XP, Vista і Seven.
2
Відкрийте розділ «Адміністративні шаблони». Консоль управління виглядає як вікно, розділене на дві частини. У лівій знаходиться деревоподібна структура навігації по параметрам і категоріям настройки. А в правій, більшої за розміром частини, виводиться докладний опис опцій або дерево більш тонких налаштувань системи.
3
Знайдіть розділ «Конфігурація користувача» і клацніть по плюсик зліва від цього напису. Так ви розкриєте список, в якому потрібно вибрати рядок «Адміністративні шаблони», зазвичай це третя підгрупа в розділі. Розгорніть цю групу, натиснувши на плюсик, і відкрийте меню «Компоненти Windows».
4
Знайдіть підменю «Консоль управління MMC». В Windows XP її назва виглядає як «Консоль управління Microsoft», але знаходиться вона в тому ж списку компонентів Windows. У правій частині вікна ви побачите три рядки: одну із позначкою папки і дві окремі опції. Двічі клацніть по назві верхнього рядка «Заборонені і дозволені оснастки». Так ви розкриєте повний список дій, в якому можна відключити диспетчер пристроїв.
5
Відкрийте меню редагування політики запуску. Для цього двічі клацніть на пункті «Диспетчер пристроїв» у правій частині консолі управління. Відкриється вікно з описом роботи цієї надбудови. Відзначте мишкою варіант «Вимкнути» або «Відключений» і натисніть кнопку «Застосувати» у нижній частині екрана.
6
Перейдіть в розділ «Оснастки розширень», який ви можете побачити в лівій частині консолі, і знову знайдіть і відкрийте подвійним клацанням пункт «Диспетчер пристроїв». Знову відзначте варіант «Відключений» і натисніть «Застосувати».
7
Закрийте вікно редагування консолі. Натисніть кнопку ОК у нижній частині екрана, або просто закрийте за допомогою хрестика всі вікна. Іноді необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
За допомогою диспетчера пристроїв можна включати і відключати обладнання, отримувати відомості про його настройках і взаємодії з програмами комп'ютера, оновлювати драйвери і усувати неполадки. Щоб відключити привід через диспетчер пристроїв , необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Викличте компонент «Диспетчер пристроїв ». В операційній системі Windows одне і те ж дію можна виконати різними способами. Виберіть той варіант, який вам найбільше підійде. Відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск» або клавішу Windows. В категорії «Продуктивність і обслуговування» виберіть значок «Система».
2
Альтернативний спосіб: клікніть по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск». З доступних команд в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Система». Перейдіть в ньому на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв » в однойменній групі.
3
Дзвонити диспетчер можна і більш швидким способом: клацніть по елементу «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Диспетчер пристроїв ». Відкриється нове діалогове вікно, в якому буде міститися каталог з назвами всіх пристроїв , наявних на комп'ютері.
4
Щоб відключити привід, розгорніть гілку «DVD і CD-ROM дисководи», виділіть лівою кнопкою миші той CD- привід, який необхідно деактивувати. Клікніть по виділенню правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду «Вимкнути». У вікні системного запиту підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку «Так».
5
Інший спосіб: двічі клікніть по назві привід а лівою кнопкою миші, відкриється нове діалогове вікно. Виберіть у ньому вкладку «Загальні». В групі «Застосування пристроїв а» за допомогою списку, що випадає встановіть значення «Це пристроїв про не використовується (відключено)». Натисніть на кнопку ОК у вікні властивостей.
6
При другому способі відключення пристроїв а системний запит не з'являється. Вікно диспетчера задач оновиться, навпроти назви відключеного CD або DVD- привід а з'явиться значок у вигляді червоного хрестика. Щоб знову підключити привід, виберіть команду «Задіяти» в контекстному меню або відкрийте вікно властивостей і встановіть значення «Це пристроїв про використовується (включено)».