Як скасувати запрошення в друзі. Як прибрати запит на додавання в друзі в фб.

Завдяки інтенсивному розвитку інтернет-технологій знайомитися можна не тільки в клубі, в компанії нових людей або під час прогулянки. Тепер пропозицію дружби можна отримати і в будь-якій соціальній мережі. Хоча, як і в реальному житті, не з усіма новими « друзями » хочеться дружити.
Інструкція
1
Якщо вас не влаштовує особистість людини, від якого прийшло запрошення дружби, ви можете запросто його скасувати. Для чого зайдіть на сторінку в соціальній мережі і скористайтеся її возможностямі.Еслі це додаток «Мій Світ» від Mail.ru, відкрийте розділ «Друзі» в лівій колонці і перейдіть в підрозділ «Пропозиції дружби». В одній з граф під назвою «Пропонують дружбу» виберіть небажаного користувача і натисніть на «Відмовитися».
2
У мережі «В Контакте» зайдіть в розділ «Мої друзі» в лівій колонці і в третьому підрозділі «Заявки в друзі» перегляньте список запрошень. Якщо серед них ви побачите потенційного спамера або просто неугодного знайомого, натисніть поряд з його фотографією кнопку «Відхилити». Якщо ж ви хочете відмовитися від власного запрошення дружби, перейдіть в сусідню вкладку «Вихідні заявки» та натисніть навпроти користувача «Скасувати заявку».
3
Соціальна мережа Facebook влаштована ще простіше і таку функцію, як запити на додавання в друзі, позначає у вигляді спеціального значка. Зайдіть на свою сторінку в Facebook, натисніть на іконку, що зображає двох чоловічків, і в списку запитів натисніть на «Не зараз» навпроти тих друзів, що вам поки не цікаві. Також ви можете скасувати запрошення і тих користувачів, які відображаються в розділі «Приховані запити». Для цього натисніть іконку «Запити» і перейдіть у вкладку «Всі запити на додавання в друзі». У вікні перейдіть за посиланням «Показати приховані запити» та натисніть на «Видалити запит» поруч з непотрібними заявками.
4
Коли запрошення у друзі приходить в мережі «Однокласники», воно відображається в розділі «Сповіщення» у верхньому меню сторінки. Якщо ви хочете відмовитися від пропозиції дружби, перейдіть в цей розділ і натисніть «Ігнорувати» біля кожного такої пропозиції.