Як обклеїти машину карбоном. карбонова плівка що можна обклеїти на ваз.

Автомобіль, обклеєний карбонової плівкою, крім ефектного зовнішнього вигляду набуває захист від зовнішніх впливів навколишнього середовища. Вона надійно захистить лакофарбове покриття кузова від впливу води, ультрафіолетових променів і відлітають піщинок з гравієм.
Вам знадобиться
  • - карбонова плівка
  • - вода
  • - пульверизатор
  • - шматок матерії
  • - пластикова картка
Інструкція
1
Обклеювати автомобіль карбонової плівкою можна двома способами: за допомогою води або на суху. Відрізняються вони тільки тим, що в першому випадку поверхня машини повинна бути змочена водою з розпилювача.
2
Використовуйте для приклеювання плівки пластикову картку. Цей інструмент дозволить з успіхом виганяти бульбашки повітря з-під полотна і розгладжувати складки. Запросіть для монтажу плівки помічника. Один з вас повинен буде тримати плівку, щоб вона не приклеїлася завчасно, а другий - поступово розгладжувати її карткою.
3
Перед укладанням плівки приготуйте поверхню автомобіля. Помийте, відполіруйте її і знежирте складні рельєфні ділянки кузова. У висновку протріть кожен квадратний сантиметр шматком сухої матерії. Якщо ви маєте намір крім кузова покрити карбоном будь-які елементи всередині салону, підготуйте їх до цієї процедури аналогічним чином.
4
Накладіть плівку і пригладьте спочатку ділянку невеликого радіуса, щоб потім, розширюючи його, поступово покрити всю поверхню автомобіля і уникнути стиснення матеріалу. Періодично нагрівайте плівку за допомогою фена, не перевищуючи 60 - 70 градусів, в іншому випадку завдається шар може втратити свій первісний колір і навіть зруйнуватися.
5
обклеюють карбонової плівкою кожен елемент кузова окремим цілісним шматком. Намагайтеся при цьому укладати його відразу на всю поверхню оброблюваної ділянки, а тільки потім пригладжувати. В крайньому випадку, з'єднуючи кілька полотен, виконуйте невеликий нахлест одного полотнища на інший. Це дозволить зберегти клейовий шар покриття від потрапляння повітря і води.
6
Коли ви приступите до оформлення плівкою поверхонь складних форм, стежте за тим, щоб кінці звисаючих частин полотна не склеювалися разом. Розірвати їх після цього, не заподіявши шкоди дизайну і зовнішньому вигляду автомобіля, навряд чи вдасться.
7
Чи не розтягуйте полотно занадто сильно і обов'язково виганяйте з-під нього повітря. Якщо ж уникнути цього не вдалося, притисніть проблемне місце мокрою ганчіркою і пройдіться по ньому потоком гарячого повітря. В результаті матеріал стиснеться і слідів від недоліку не залишиться. Після обклеювання автомобіля залиште його на десять днів для схоплювання і закріплення плівки.