Як відключити рекламу в Опері. Add block plus для opera.

При відвідуванні різних інтернет-ресурсів нерідко можна зустріти рекламні банери. Для відключення непотрібних елементів, розташованих на сайті, необхідно встановити додатковий плагін або використовувати функції браузера.
Вам знадобиться
  • - AdBlockPlus;
  • - Adguard.
Інструкція
1
В програмі Opera присутні вбудовані утиліти, що дозволяють виключати показ непотрібних елементів. Запустіть цей браузер і клацніть лівою кнопкою миші по пункт «Інструменти». Виберіть графу «Загальні настройки». Для швидкого доступу до цього меню натисніть клавіші Ctrl і F12.
2
Виберіть вкладку "Розширені" після запуску нового меню. У лівій графі вкажіть пункт «Вміст». Тепер зніміть галочку з пунктів «Включити JavaScript» і «Включити анімацію зображень». Вимкніть відображення зайвих елементів.
3
Важливо розуміти, що відключення даних параметрів може привести до того, що ні які важливі елементи інтернет-ресурсів перестануть відображатися. Відкрийте вкладку «Загальні» і знайдіть пункт «Спливаючі вікна».
4
Встановіть для нього параметр «Блокувати незапитуваної». Натисніть кнопку Ok для збереження параметрів. Після блокування певного вікна браузер буде виводити відповідне повідомлення в нижній частині екрана.
5
Також існують сторонні додатки, що дозволяють відключати більшість рекламних вікон в інтернеті. Перейдіть по посиланню addons.opera.com/ru і знайдіть плагін Add Block Plus. Встановіть цей додаток і перезапустіть браузер.
6
Для забезпечення підвищеного рівня захисту від рекламних банерів використовуйте програму Adguard. Вона вкрай проста в експлуатації, що дозволить вам швидко освоїти її функції. Після установки утиліти Adguard запустите її та натисніть кнопку «Увімкнути захист». Як аналог ви можете застосувати утиліту Ad Muncher.
7
Якщо ви використовуєте додаткові плагіни для блокування сторонніх елементів, поверніть початкові настройки браузера. Це дозволить вам переглядати потрібну інформацію, не витрачаючи час на відключення рекламних блоків і спливаючих меню.