Як обмотувати руки бинтом. Як зав'язувати еластичний бинт.

Щоб зафіксувати перев'язувальний матеріал, закрити поверхню рани або створити нерухомість тієї чи іншої частини руки , виникає необхідність в накладанні пов'язки. Спосіб бинтовою обмотки залежить від того, яка область кінцівки цього потребує.
Вам знадобиться
  • Бинти.
Інструкція
1
Виберіть для пов'язки бинт відповідної ширини. Чим більше перев'язують частина, тим ширше повинен бути матеріал. Вільний кінець бинта візьміть в ліву руку, а частина, скачану в рулон, - в праву.
2
Виконуючи бинтування, не розгортайте розгорнуту частину в повітрі, а котите рулончик по поверхні шкіри. Слідкуйте за тим, щоб бинт лягав рівно і щільно. Не змінюйте напрямки витків. Намагайтеся, щоб кожний наступний оборот перекривав попередній не більше ніж на 2/3 і не менше ніж наполовину.
3
Не розміщуйте вузол, завершальний накладення пов'язки, над раною. Слідкуйте, щоб бинтування не було занадто тугим і, і в той же час, не настільки слабким, щоб сповзати.
4
За типом бинтування розрізняють повзучу, спіральну, кругову, обертову, хрестоподібну і черепашачу пов'язки. При перев'язці рук можна використовувати кожну з них. Кругова пов'язка визнана найбільш простий у виконанні, накладається вона не на суглобах. Для її виконання залиште спочатку невеликий кінець бинта вільним, а потім закріпіть його за допомогою другого обороту.
5
Зробіть пару витків так, щоб шари перекривали один одного повністю. Потім виконуйте циркулярні руху, накладаючи бинт так, щоб він перекривав попередні шари частково. Щоб закріпити пов'язку, надріжте кінець бинта вздовж і, перехрестивши освічені закінчення, зв'яжіть їх разом.
6
Початок і завершення спіральної пов'язки виробляєте аналогічно кругової, але укладайте тури по спіралі. При нерівномірності товщини бинтуемой частин, наприклад, як в області передпліччя, перегибайте бинт.
7
Для перев'язки суглобів застосовуйте колосовидну, черепашачу або хрестоподібну пов'язки. Рухи бинта при цьому повинні нагадувати вісімку. В хрестоподібної пов'язці після накладення кругового туру ведіть бинт навскоси. Потім повторіть кругової тур і під кутом поверніть бинт до місця першого туру.
8
Перев'язуючи такими пов'язками зап'ясті, виконуйте чергування кругових турів на долоні і променевої кістки. Колосовидная пов'язка відрізняється від хрестоподібної тільки тим, що ряди перехрещувань бинта поступово зсуваються, нагадуючи собою колос.