Як обробити гараж.

Оздоблення гаража , як внутрішня, так і зовнішня, виконує не просто декоративну функцію. Вона захищає стіни приміщення від впливів навколишнього середовища, наприклад, вологи, перепаду температур тощо, і тим самим дозволяє збільшувати термін служби споруди.
Вам знадобиться
  • - будівельні матеріали;
  • - рекламні буклети і прайси.
Інструкція
1
Вирішіть, яким матеріалом будете обробляти гараж і скільки на це готові витратити грошових коштів. Адже сьогодні на будівельному ринку пропонується маса різних варіантів для обробки, що відрізняються між собою за якістю, властивостями, ціною. Роблячи вибір, не забудьте про безпеку. Постарайтеся підбирати матеріали, які не горять і не піддаються хімічному впливу. Не зайвим буде, якщо вони виявляться стійкі до механічних пошкоджень.
2
Цегляні стіни гаража ви можете спочатку обштукатурити, а потім пофарбувати. Тим самим ви уникнете руйнування швів в кладці і потрапляння вологи в цеглу. Якщо приміщення не опалюється або обігрівається періодично, візьміть для зовнішньої і внутрішньої обробки штукатурку для зовнішніх робіт, так як вона стійка до перепадів температури.
3
Перш ніж приступити до оштукатурення, очистіть стіни від залишків розчину, бруду і пилу. Потім покрийте їх ґрунтовкою, тим самим ви поліпшите адгезію цегли (адгезія - це злипання поверхонь 2-х різнорідних твердих речовин), і тільки потім нанесіть штукатурку. Дочекайтеся, коли поверхня добре просохне, і пофарбуйте стіни в обраний вами колір.
4
Замість штукатурки для внутрішніх робіт ви можете використовувати гіпсокартонні листи. Для цього очистіть стіни від пилу і бруду, видаліть всі шматочки матеріалу, які погано тримаються, нанесіть грунтовку. Використовуючи спеціальний клей, прикріпіть гіпсокартон. Потім закладіть стики шпаклівкою і пофарбуйте приміщення.
5
Вагонка підходить для оздоблення фасаду та внутрішнього простору. Попередньо зробіть дерев'яну обрешітку і зафіксуйте її на стінах гаража , а потім прикріпіть до неї панелі. Під час роботи відзначайте несучі бруски там, де плануєте повісити шафи або полиці.
Зверніть увагу
Проклавши між стіною і вагонкою шар мінеральної вати, пінополістерол або іншого подібного матеріалу, так ви утеплите гараж.
Корисна порада
Для фарбування гаража зовні і всередині використовуйте фасадну фарбу, так як вона повільно стирається і стійка до механічних пошкоджень.