Одягнутися недорого і зі смаком: Як це зробити.

Жінки прагнуть стильно і красиво виглядати. Не завжди можна дозволити собі витрачати гроші на придбання модних нарядів. Однак можна навчитися одягатися недорого і стильно.
Інструкція
1
Перегляньте свій гардероб: потрібно складати його раціонально, адже якщо у вас багато непоєднуваних один з одним нарядів, навряд чи вдасться виглядати в них належним чином. Щоб не витрачати гроші даремно, придбайте кілька нейтральних речей, які добре між собою поєднуються. Різні образи можна створювати за допомогою аксесуарів - шарфиків, ременів та ін. Вибираючи базові речі, враховуйте, що вони повинні повністю відповідати вашому стилю.
2
Якщо хочете строго відповідати моді, купуйте нову річ кожен сезон. Щоб заощадити, не прагнете повністю створювати свій образ з нових речей - придбайте одну або дві з нової колекції і поєднуйте їх з базовим гардеробом. При виборі речей не прагнете купувати саму ультрамодну: її може вистачити на один сезон, а в наступному будете виглядати просто смішно. Купуйте ту, яка буде актуальна ще рік або два.
3
Як не парадоксально, але щоб одягнутися недорого, купуйте дорогі якісні речі. Придбайте одну хорошу спідницю замість трьох, але таку, яка і через два роки буде виглядати відмінно.
4
Купуйте речі на розпродажах: навіть в середині сезону можна «зловити» хороші знижки. Не обходить стороною магазини «секонд-хенд». Там цілком реально зустріти абсолютно нові і якісні речі за низькими цінами.
5
Одягтися недорого можна за рахунок оптових покупок. Якщо ви точно знаєте, які торгові марки вам підходять, витратьте трохи часу і пошукайте сайти, за допомогою яких зможете здійснювати спільні закупівлі. У таких ресурсів є один недолік: найчастіше спільні закупівлі організовують у великих містах. Якщо ви не живете в мегаполісі, можете списатися з організатором закупівель і домовитися про пересилання бандеролі на вашу адресу.