Як визначити температуру плавлення.

Температуру плавлення твердої речовини вимірюють для визначення ступеня його чистоти. Домішки в чистому речовині зазвичай знижують температуру плавлення або збільшують інтервал, в якому плавиться з'єднання. Метод з використанням капіляра є класичним для контролю вмісту домішок.
Вам знадобиться
  • - випробувані речовина;
  • - скляний капіляр, запаяний з одного кінця (діаметром 1 мм);
  • - скляна трубка діаметром 6-8 мм і довжиною не менше 50 см;
  • - нагрівається блок.
Інструкція
1
Попередньо висушене випробувані речовина розітріть в ступці в дрібний порошок. Акуратно візьміть капіляр і відкритим кінцем занурте в речовину, при цьому деяке його кількість повинна потрапити в капіляр.
2
Поставте скляну трубку вертикально на тверду поверхню і кілька разів киньте через неї капіляр запаяним кінцем вниз. Це сприяє ущільненню речовини. Для визначення температури плавлення стовпчик речовини в капілярі має бути близько 2-5 мм.
3
Капіляр з речовиною прикріпіть до термометру гумовим колечком так, щоб запаяний кінець капіляра знаходився на рівні ртутного кульки термометра, а речовина - приблизно на його середині.
4
Помістіть термометр з капіляром в нагрівається блок і спостерігайте за змінами випробуваного речовини при підвищенні температури. Термометр до і в процесі нагрівання не повинен торкатися стінок блоку та інших сильно нагрітих поверхонь, інакше він може лопнути.
5
Як тільки температура на термометрі наблизиться до температури плавлення чистої речовини, зменшіть нагрівання, щоб не пропустити момент початку плавлення.
6
Відзначте температуру, при якій з'являються перші краплі рідини в капілярі (початок плавлення), і температуру, при якій зникають останні кристали речовини (кінець плавлення). У цьому інтервалі речовина починає спадати до повного переходу в рідкий стан. При проведенні аналізу також зверніть увагу на зміну кольору або розкладання речовини.
7
Повторіть вимірювання ще 1-2 рази. Результати кожного вимірювання уявіть у вигляді відповідного температурного інтервалу, протягом якого речовина переходить з твердого стану в рідкий. На завершення аналізу зробіть висновок про чистоту випробуваного речовини.