Як відпочити на Майорці.

Майорка - один з мальовничих Балеарських островів, що належать Іспанії. Він відрізняється м'яким кліматом і чистотою. Тут можна відпочити на прекрасних піщаних пляжах, погуляти по набережних просторих і малих бухт, а також своїми очима побачити пам'ятки архітектури часів Середньовіччя.
Інструкція
1
Найбільш жвава частина острова - південна, оскільки саме тут знаходиться його столиця Пальма-де-Майорка. Тільки в цьому місті зосереджена майже половина всього населення острова. Не дивно, що в Пальмі-да-Майорка і його околицях можна знайти велику кількість розваг. Пальма славиться своїми пам'ятками: на території цього міста знаходиться знаменитий Кафедральний собор споруди XIII століття, а також єдиний в Іспанії круглий замок Белвер, з якого можна помилуватися панорамою острова.
2
Окремої уваги заслуговують околиці Пальми-де-Майорка. Російські туристи в більшості своїй вважають за краще відпочивати в містечку Мегалуф, в якому можна легко об'єднати молодіжний і сімейний відпочинок. Якщо ви розраховуєте на більш спокійне проведення часу, вирушайте в Санта-Понса або Пальма-Нова. Хочете побачити літню резиденцію іспанської королівської пари? Тоді вибирайте Кала-Майор, в якому знаходиться замок Марівет, а також маса розваг, близьких за розмахом столичним. Однак найбільш презентабельною територією острова вважається містечко Ільетас, де воліють зупинятися люди з високим достатком.
3
Незважаючи на те, що більшість розваг і головних пляжів знаходиться на півдні, в північній частині острова клімат дещо м'якше. Крім того, і тут можна чудово провести час. Наприклад, відвідати що знаходиться на північному сході античне місто Полленция або середньовічний монастир, розташований в гірському селищі Вальдемоса, що в західній частині Майорки. Крім того, на території острова знаходяться близько двохсот підземних печер, але лише одиниці з них обладнані для туристичних екскурсій, наприклад, печера Драч.
4
На острові Майорка знайдуть відпочинок до душі і любителі спорту. Тут у вас буде можливість зробити стрибок з парашутом або політати на дельтаплані, зайнятися верховою їздою або відвідати кінські перегони. У будь-якій частині острова активно розвинений велотуризм, є і спеціально обладнані поля для гри в гольф. І, звичайно, відпочинок на Майорці передбачає заняття вітрильним спортом, дайвінгом, віндсерфінгом, а також відвідування аквапарків.