Як одягатися в Ізраїлі. Як одягнутися відвідуючи святі місця в Ізраїлі.

Відвідуючи східні країни з великою кількістю ортодоксальних територій, слід пам'ятати не тільки про правила поведінки, але й про зовнішній вигляд. В Ізраїлі повсякденний одяг, звична, наприклад, в Тель-Авіві, не прийнятна для візитів до Єрусалиму.
Інструкція
1
Щоб не сильно відрізнятися від місцевого населення за зовнішнім виглядом, необхідно знати переваги ізраїльтян в одязі. Строгий костюм і краватку прийнятні тільки для ділових зустрічей відповідного рівня. Для всього іншого цілком підійдуть звичайні джинси, шорти, футболки, легкі сорочки та сарафани. Шикарні вечірні сукні краще приберегти для відвідування європейських країн.
2
Однак і для такого достатньо демократичного за частини одягу укладу є свої правила, які поширюються на відвідування святих місць. На таких територіях жінкам не слід з'являтися в брюках, джинсах і вже тим більше в шортах. Кращим нарядом для релігійних екскурсій будуть довгі спідниці і сарафани в підлогу, на яких не повинно бути розрізів. Також обов'язковою умовою є закриті плечі і груди. Для цього можна використовувати непрозорі туніки або легкі палантини. Не забудьте також покрити голову хусткою. Чоловікам в релігійних місцях не слід з'являтися в шортах і майках.
3
В Ізраїлі найспекотніший час триває з квітня по листопад. У цей період температура повітря досягає позначки +30 градусів тепла і вище. Тому в поїздку краще взяти кілька легких літніх речей і один светр, на випадок, якщо у вас запланований маршрут в гори у вечірні години. Для прогулянок по горах надягайте що не утрудняє рухів одяг.
4
Для насичених екскурсіями днів вибирайте зручну і бажано порядком стоптане, але міцне взуття, так як ходити доведеться багато. Для порівняння, екскурсія по історичному центру може протривати 5-6 годин. Тому ні в якому разі не беріть в дорогу туфлі на підборах (тим більше, що місцеве жіноче населення в більшості своїй вважає за краще носити балетки, сандалі або кеди). Відвідуючи екскурсії у взутті на високих підборах, ви не тільки будете виглядати дивно, але і ризикуєте отримати травму на вимощених вулицях старого міста.