Як відключити мережевий пароль.

Коли користувач створює відразу кілька акаунтів з окремими паролями, можуть виникнути труднощі з їх використанням. Проблему викликає функція мережевого пароля, через яку вхід в систему відбувається автоматично і тим самим заважає процесу зміни користувача.
Інструкція
1
Щоб видалити мережевий пароль , зайдіть в головне меню «Пуск» і перейдіть в розділ «Панель управління». Знайдіть розділ «Облікові записи користувачів» при роботі в Windows XP або цей же розділ в пункті «Облікові записи та безпека сім'ї», якщо ви використовуєте Windows Vista. Виділіть необхідну обліковий запис і на сторінці, натисніть на посилання «Управління моїми мережевими паролями». Якщо ви працюєте в Windows Vista - натисніть на пункт «Управління вашими мережевими паролями».
2
Як тільки ви виділите обліковий запис, який збираєтеся видаляти, клікніть по відповідній кнопці і поверніться в меню «Пуск». Зайдіть в розділ «Виконати», щоб видалити мережевий пароль альтернативним способом (підходить лише для Windows XP). Для цього введіть у порожнє віконце «Відкрити» команду «control userpasswords» і підтвердіть її, натиснувши на ОК. У діалоговому вікні натисніть на пункт «Додатково» і виберіть розділ «Управління паролями». На екрані відобразиться список паролів - виділіть той, що збираєтеся видалити, і натисніть на кнопку «Видалити».
3
Натисніть одночасно клавішу WIN і букву R, викликавши тим самим головне меню Windows 7, якщо ви використовуєте операційну систему. У вікні для пошуку введіть символи «netplwiz», після чого ви перейдете в програму з управління призначеними для користувача паролями. У діалоговому вікні виділіть мережевий пароль , призначений для видалення, і натисніть на «Видалити».
4
Видалити мережевий пароль можна також за допомогою інструменту командного процесора CMD.exe. Для цього увійдіть в «Пуск», виберіть розділ «Виконати» і у віконці «Відкрити» напишіть «cmd». Натисніть на «ОК», після чого напишіть команду «net use */del», щоб видалити вибрану обліковий запис користувача. Потім підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши на кнопку Enter.