Як носити немовляти.

Фахівці вважають, що носіння малюка на руках - це продовження періоду виношування його в утробі. Цей процес не менш важливий для немовляти - від правильності його положення на руках залежить формування постави, розвиток тазостегнових суглобів, нервово-м'язової і кісткової систем.
Інструкція
1
У немовлят є дві так звані зони ризику - це шия і поперек. Тому, беручи дитину на руки, пам'ятайте два основні правила - завжди підтримуйте голову і шию малюка, принаймні, поки він не почне сам тримати голівку. І при вертикальному положенні забезпечуйте рівномірну підтримку всього хребта - вага дитини не повинен припадати на попереково-крижовий відділ.
2
Найпоширеніший спосіб носіння новонародженого називається «колиска». Покладіть малюка потилицею на ліктьовий згин вашої руки. Долонею цієї ж руки підтримуйте попку. Це найзручніша поза для годування груддю. Можна підтримувати малюка і другою рукою. Але якщо домашні обов'язки не терплять зволікання, ви цілком зможете носити новонародженого на одній руці - поки він важить не надто багато. Зверніть увагу, що при носінні на одній руці, ваша кисть не підтримує попку малюка, а тримає його за стегно.
3
Якщо новонароджений мучиться коліками, досвідчені мами радять носити його животиком вниз. Такий вид носіння немовляти корисний і з точки зору розвитку - малюки звикають дивитися в основному «в стелю», зі зміною пози зміниться і його погляд на навколишній світ. У такій позі малюк лежить животом на вашій руці, а його щока повинна зайняти місце на вашому ліктьовому згині. При цьому спинка дитини притиснута до вашого живота. Другу руку пропустіть між ніжок і притисніть свою долоню до животика немовляти . Її тепло допоможе полегшити коліки.
4
У положенні «стовпчиком» - голова малюка лежить на вашій ключиці, животик притиснутий до вашої грудей. Передпліччям притримуючи тіло, а долонею шию малюка, ви притискуєте його до себе. Незважаючи на вертикальне положення новонародженого, в такій позі ви зможете забезпечити йому рівномірну підтримку хребта. Також можна носити новонародженого "стовпчиком" двома руками. При цьому його ніжки в позі «жабки» будуть охоплювати вас, а верхівка упиратися вам в підборіддя.