Як об'єднати папки.

Папки використовуються у всіх операційних системах для упорядкування структури збереженої у файлах інформації. Частково правильну, на її думку, структуру каталогів створює сама ОС, а частково це завдання вирішується самим користувачем. Якщо ви вирішите, наприклад, об'єднати дві або більше число папок в одну, зробити це буде нескладно з використанням файл-менеджера системи.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Запустіть програму-менеджер файлів операційної системи Windows. Для цього в ОС є не менше десятка способів, але найпростіший - натиснути одночасно клавіші Win і E.
2
Перш ніж приступати до операції об'єднання, вам необхідно зробити вибір - вміст всіх папок може бути вміщено в спеціально для цього створений фолдер або в один з поєднуваних. Якщо ви вибираєте перший варіант, перейдіть в «Провіднику» в потрібну папку і клацніть правою кнопкою вільне простір правого фрейма програми. Під сплив контекстному меню є розділ «Створити» - розкрийте його і виберіть рядок «Папку». Файл-менеджер створить новий каталог, а ви наберіть на клавіатурі назву для нього і натисніть клавішу Enter.
3
З використанням дерева каталогів «Провідника» перейдіть до першої з поєднуваних папок, розкрийте її і виділіть всі містяться там об'єкти - клікніть на будь-який з них правою кнопкою миші і натисніть сполучення клавіш Ctrl + A. Потім застосуєте операцію «Вирізати» - такий пункт є в контекстному меню, що відкривається клацанням правою кнопкою миші по виділеній області. Можна скористатися і поєднанням клавіш Ctrl + X.
4
Поверніться в створену «об'єднавчу» папку, клікніть її порожнє поки внутрішній простір правою кнопкою миші і виберіть у списку команд «Вставити». Цій команді відповідає комбінація клавіш Ctrl + V. Якщо ж на другому кроці ви вирішили використовувати як «об'єднавчої» одну з поєднуваних папок, то виконайте цю операцію в ній. Потім повторіть комбінацію операцій вирізки і вставки.
5
Видаліть порожні каталоги по закінченні переміщення їх вмісту. Зверніть увагу: якщо вихідні папки і «об'єднавча» розміщені на різних фізичних дисках, операція вирізання замінюється «Провідником» на операцію копіювання. Це означає, що стало непотрібним вміст цих папок залишиться на колишньому місці - видаліть його разом з «обкладинками» папок.
6
Якщо поєднувані папки знаходяться в різних каталогах, можна поєднати їх по-іншому. Назвіть обидва фолдера однаковим ім'ям, а потім перетягніть один з них в той каталог, де знаходиться інший. «Провідник» буде питати, що йому робити з однаково названими файлами, якщо такі зустрінуться в процесі об'єднання - натисніть кнопку «Так». Якщо однакові назви дійсно існують, файл-менеджер буде щоразу пропонувати вибір з трьох варіантів - заміну, перейменування або пропуск файлу. Вибирайте найбільш вас влаштовує дію.