Як не пропасти в Америці.

Якщо ви прагнете до Америки - втілити свою мрію, досягти легкого життя, чи не малюйте собі зайве райдужних перспектив, можливо, країна зустріне вас непривітно: всі поспішають у своїх справах, і нікому немає діла до самотнього іммігранта, який приїхав підкорювати США . У цей час туристу необхідно не розгубитися і зробити своє перебування в країні максимально комфортним і безпечним.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - резюме;
  • - телефоном служб надання першої допомоги.
Інструкція
1
Оберіть місце, куди ви збираєтеся летіти. Робити це треба, базуючись не на фільмах, що надихнули вас на поїздку, а читаючи форуми російських емігрантів, розпитуючи знайомих, дізнаючись історію міста, штату. Наприклад, багато хто їде до Флориди, спокусившись прекрасними пляжами, проте туристичний сезон там починається взимку, а влітку ж дуже жарко і волого.
2
Їдучи в Америку, заздалегідь опрацювати план дій. Куди ви плануєте влаштовуватися на роботу в першу чергу, де будете знімати житло, в якому магазині краще купувати їжу, як добиратися на роботу. Якщо ви хочете подорожувати під час свого перебування в Америці , слід розробити маршрут і розрахувати кількість грошей, яку знадобиться вам на поїздку.
3
Складіть резюме заздалегідь і роздрукуйте його, щоб не шукати в Нью-Йорку є місця, де ви можете зробити це.
4
Якщо ви їдете підкорювати країну з приятелем, уважно поставтеся до вибору друга або подруги. Ви впевнені, що це надійна людина, яка не кине вас у разі виниклих неприємностей? Не залишайте йому на зберігання документи або гроші.
5
Обов'язково візьміть з собою «недоторканний запас» - кошти, які ви зможете витратити в разі виникнення непередбаченої ситуації. Не розраховуйте на те, що, якщо ви потрапите в лікарню, двоюрідний дядько дружини вашого брата, який проживає в США, погодиться сплатити вам лікування. Також по можливості підлікуєте всі наявні у вас нездужання - у разі загострення лікування в Америці обійдеться вам в рази дорожче.
6
Складіть список з номерами телефонів тих служб, куди ви зможете звернутися в екстреній ситуації: поліція, 911, посольство вашої країни в Америці , можливо, родичі або друзі, які зможуть допомогти вам в біді .
Мобільний інтернет, мультимедійні повідомлення, відеозв'язок за допомогою мобільних гаджетів і смартфонів стали повсякденністю. Але все це має свою ціну, яка залежить від цінової політики оператора стільникового зв'язку. Одна справа - це коли зрозуміло, на що йдуть гроші з телефону. Але інша - коли гроші зникають з телефону в невідомому напрямку.
Інструкція
1
Перевірка баланса.Когда здається, що гроші йдуть з телефону туди, куди б їм не слід було йти, або виникає відчуття, що на баланс телефону гроші з гаманця стали йти частіше, варто вести статистику балансу SIM-карти, куди надходять гроші. Це можна робити самому, просто раз на день, бажано з ранку, перевіряючи баланс телефону спеціальним USSD-запитом. Для різних операторів він свій. Наприклад, для перевірки балансу SIM-карти Мегафона треба набрати код * 100 #, а потім натиснути кнопку дзвінка. Це найкраще робити вранці, так як списання коштів з балансу відбувається найчастіше опівночі. Наприклад, так відбувається списання коштів за послуги мобільного інтернету. У цьому випадку є впевненість в тому, яка сума піде з телефону. Але якщо грошей з телефону пішло більше, ніж було заплановано, необхідно дізнатися у оператора стільникового зв'язку, які послуги закріплені за номером телефону.
2
Деталізація баланса.Для того, щоб з'ясувати наявність додаткових підписок і абонентських послуг за телефонним номером, можна скористатися кількома способами. Найпростіший - дзвінок у службу підтримки абонентів. Для кожного постачальника послуг мобільного телефонного зв'язку він свій. Інший спосіб - це зайти на офіційний сайт компанії, чиїм клієнтів є користувач мобільного зв'язку, і увійти в особистий кабінет, присвоєний кожному абоненту. Там завжди є інформація про те, які послуги підключені до номера і яка їхня вартість. За деякі абонентська плата списується кожен день, інші оплачуються щомісяця.
3
Відключення додаткових услуг.После того, як буде перевірений баланс і телефонний номер на наявність стягуються абонентських платежів, можна відключитися від ряду з них. Щоб це зробити, необхідно скористатися двома способами: 1) Дзвінок в службу підтримки оператора. Як тільки клієнт буде ідентифікований, то йому без проблем вдасться відключити ті чи інші послуги за своїм желанію2) Використання особистого інтернет-кабінету. З переліку підключених послуг вибирається непотрібна і відключається в кілька кліків мишею.
4
Послуги, що не надаються оператором стільникового связі.Дело в тому, що на просторах інтернету існує безліч сумнівних послуг: складання персональних гороскопів, з'ясування таємниці прізвища, скачування сумнівних файлів при введенні мобільного телефону і т.д. Все це є джерелами підвищеного ризику для тих, хто підписується на ці послуги і вказує нечистим на руку інтернет-комерсантам свої мобільні номери. Для того, щоб позбутися від них, необхідно виконати декілька дій: 1) Уважно ознайомитися з інформацією на сайті, де був введений мобільний номер. Не тієї, яка рясніє різними кольорами і кидається в очі, а тієї, яка найчастіше вказана внизу сторінки дрібним шрифтом. Саме там буде сказано, яка сума списується з рахунку за користування послугами і що потрібно буде зробити для їх відключення, якщо людина все таки підписався на них. 2) Відключення послуги. Це може бути як дзвінок у службу підтримки абонентів послуги (найчастіше цей номер має вид 8-800 -...), або відправка певного SMS-повідомлення на вказаний номер. Цілком можливо, що навіть за відключення послуги будуть списані кошти з телефону, але надалі з нього вже не будуть пропадати гроші.