Як визначити хостинг. сервіс whois визначення хостингу.

Якщо інформація, розміщена на одному з ресурсів, вас не влаштовує або якимось чином ображає, а спроби зв'язатися з адміністраторами сайту залишаються безуспішними, ви можете безпосередньо зв'язатися з хостинг-провайдером . Щоб дізнатися компанію, яка постачає послуги хостингу даного ресурсу, досить скористатися будь-яким з whois сервісів.
Інструкція
1
Whois дозволяє отримати інформацію про зареєстроване домені. Сервіс виведе дані про власника імені, його контактні дані і NS, до яких ресурс прив'язаний.
2
Перейдіть на будь-який з ресурсів, що дозволяють дізнатися дані про власника домену. Для цього відкрийте вікно браузера і введіть у будь-якій пошуковій системі запит whois. Одними з найбільш популярних сервісів є whois-service і whois.net. Також деякі веб-майстри вставляють форму для перевірки на свій сайт.
3
Введіть адресу ресурсу, хостинг якого ви хочете дізнатися, натисніть клавішу Enter або кнопку Ок. На екран буде виведена інформація про домен, яку вказав власник при реєстрації. У рядку nserver вказано NS, використовуваний для прив'язки адреси до сервера. Ці дані належать компанії. Якщо nserver має вигляд ns1.hosting.ru, друга частина адреси hosting.ru буде вказувати на ім'я провайдера.
4
Введіть отриманий адресу в адресний рядок браузера і ви будете переадресовані на сайті хостера.
5
Якщо whois виводить адреси NS, безпосередньо не вказують організацію, на серверах якої розташований сайт, можна воспользоватсья використовуваним IP-адресою. Іноді він виводиться в рядку справа від найменування nserver, проте нерідко сервіс просто не показує ці дані. Щоб отримати IP, перейдіть в меню «Пуск» Windows. У рядку пошуку програм введіть запит cmd і запустіть консоль.
6
Введіть таку команду: ping адрес_nsАдрес NS - адресу сайту, вказаний в полі nserver. Скопіюйте виведений на екран IP, після чого перейдіть на ресурс domaintools і вставте отримане значення. На екран буде виведений власник IP, який безпосередньо вказує на найменування хостинг-провайдера.
Зверніть увагу
інофрмації, яку виводить whois запит, не можна вважати 100% актуальною. Багато веб-майстри не вказують достовірні дані під час реєстрації домену, або дані просто втрачають актуальність через зміну адреси проживання, телефону або e-mail власника.