Як навчати продавців. Як організувати колектив.

Людина, що не знає своєї справи, завдасть багато шкоди. Навчання продавців - енерговитратний процес, але в результаті ви отримаєте професіоналів, які збільшать капітал компанії в кілька разів.
Вам знадобиться
  • - наочні матеріали;
  • - роздаткові матеріали.
Інструкція
1
Призначте або запросіть людину, яка вже займався навчанням продавців . При відсутності можливості найняти тренінг-лідера виберіть людини з персоналу. Головне, щоб він знав техніку продажів і обслуговування клієнтів, володів навичками проведення тренінгів для персоналу. Добре, якщо в арсеналі цієї людини будуть приклади з власного досвіду роботи «як робити не можна і як робити треба».
2
Приготуйте роздаткові матеріали для персоналу. При їх складанні зверніть увагу на опрацьованість кожного питання. Обов'язково затроньте цінності компанії, її місію, техніку продажів, вирішення конфліктів, спілкування з клієнтами. У роздатці все має бути позначена схематично, це короткий конспект того, що обов'язково треба проговорити персоналу.
3
Проведіть тренінги на закріплення матеріалу. Це своєрідні ігри, що імітують проблемні ситуації. Нехай один продавець виконує свою професійну роль, а інший буде покупцем. По завершенню кожної міні-сценки давайте зворотний зв'язок персоналу, звертаючи увагу на помилки, але і не забуваючи про похвалу.
4
Найбільш відповідальний момент для керівника - перевірка отриманих знань на практиці. Звертайте увагу на те, як продавці засвоїли даний їм матеріал. Не будьте занадто суворі, не поспішайте виправляти кожну запинку. Дайте продавцю можливість самому розбиратися з виникаючими проблемами у міру обслуговування покупця. Адже найкращий учитель - практика.
5
Ситуація в магазині, при якій керівник постійно вишукує недоліки в роботі, призводить до розшарування і невдоволення колективу, продавці перестають вчитися, якість роботи різко погіршується, показники продажів падають. Прагніть хвалити і заохочувати персонал, тоді бажання рости і розвиватися, стати професіоналом у своїй галузі у них буде збільшуватися з кожним днем.
Корисна порада
На тренінгах обов'язково прислухайтеся до ситуацій, про які розповідають продавці. Це допоможе виділити особливо проблемні моменти при контактах з покупцями.