Як віджиматися на пальцях.

Відмінне вправу для зміцнення пальців рук - віджимання від підлоги на пальцях . Даний вид віджимань практикується найчастіше в бойових мистецтвах для зміцнення суглобів і розвитку чіпкості хвата в боротьбі. Сильні пальці найбільш стійкі до травм.
Інструкція
1
Віджимання на пальцях - це дійсно самий складний рівень вправ. Для початку використовуйте всі п'ять пальців і поступово прибирайте по одному. Маса вашого тіла буде впливати на великий палець, а інші будуть прогинатися вниз. Намагайтеся тримати пальці прямо і злегка випнутими догори.
2
Навряд чи у вас з першого разу вийде віджиматися на пальцях , тому навчіться спочатку стояти на них. Для початку двадцять секунд, потім сорок і поступово збільшуйте час. Спочатку віджимайтеся з колін, але коли відчуєте впевненість у собі, почніть віджиматися від пальців ніг.
3
Розставте пальці у формі павука і зробіть упор в підлогу на прямих руках. Повільно опуститеся вниз, згинаючи при цьому руки в ліктях і розводячи їх в сторони. Потім поверніться у вихідне положення. Якщо під час вправи ви відчули сильний дискомфорт, припиніть віджимання щоб уникнути отримання травм.
4
Віджимайтеся в кілька підходів з невеликою перервою. Запам'ятайте: краще зробити по десять віджимань в чотири підходи, ніж по двадцять п'ять разів в два підходи. Виконуйте вправи до тих пір, поки не відчуєте середню втому в пальцях і м'язах. Визначте для себе денну норму, розраховану на шістнадцять годин, і виконуйте віджимання відповідно до графіка роботи або за настроєм.
5
Виконуйте вправу правильно, головне, щоб тіло на всьому протязі занять було пряме. Намагайтеся, щоб сідниці не стирчали вгору, не прогиналася спина, голова повинна дивитися в підлогу. Чим глибше буде посадка, тим краще, в ідеалі торкніться опори грудьми або кінчиком носа. Дихання систематичне: при опусканні корпусу робіть вдих, при підйомі - видих.
Зверніть увагу
Будьте максимально обережні з навантаженнями, якщо ви нездорові, зробіть перерву. Адже більшість інфекційних і респіраторних захворювань дають серйозне навантаження на серце, тому будь-які фізичні навантаження в цей період категорично протипоказані. Не допускайте перевантажень кровеносно-судинної системи, якщо у вас хворе серце.