Як обрізати полуницю. полуниця обрізання.

Головна цінність полуниці - шалено смачні і соковиті ягоди. Отримати на своїй присадибній ділянці багатий урожай полуниці можна, потрібно тільки вчасно і правильно підрізати кущі і виробляти належний догляд.
Вам знадобиться
  • - ножиці або секатор;
  • - сапка;
  • - органічні добрива.
Інструкція
1
Обрізка листя полуниці дає відмінні результати, тому даний процес повинен проводитися не менше двох разів на рік. Завдяки цьому, ягоди полуниці будуть більші і солодкі. Перший раз роблять обрізку відразу ж після того, як кущі пустять перші вуса. На кущах вже виростуть ягоди і щоб вони виросли крупніше, слід обрізати вуса.
2
Під час початку цвітіння полуниці залиште два-три квітконоса, решта видаліть. Запам'ятайте, чим більше квітконосів буде залишено на кущі, тим дрібніше виростуть ягоди. Під час цвітіння і через три тижні після нього підгодовуйте рослини мінеральними добривами.
3
Другий раз підрізають полуницю вже після збору врожаю. Після того як на кущику не залишилося жодної ягоди, рослина знову починає пускати вуса, які значно слабше і тонше початкових. Адже рослина витратило багато сил на дозрівання і ріст ягід. Залишайте для розведення найперші вуса, випущені рослиною навесні, до осені вони дадуть вже хороше потомство.
4
Кінець липня - початок серпня найбільш підходящий час для обрізки полуниці. Зробити це просто: зберіть все листя куща полуниці в ліву руку і відріжте, залиште тільки стирчать стебла і вуса з міцними хорошими розетками. Розетки злегка прикопайте землею, щоб коріння почали відростати в землю і зміцнюватися. Після обрізки розпушіть землю і внесіть органічні добрива.
5
Деякі садівники не поділяють того думки, що листя слід обрізати. Однак це просто необхідно, так як восени під гниючими і старим листям може з'явитися безліч шкідників, що харчуються залишками листя і корінням полуниці. Щоб цього уникнути, земля повинна бути пухка і насичена киснем, а листя не лежати на землі або бути укопаними в неї (тому подрезайте завжди листя наприкінці літа). Тільки дотримуючись всі ці правила, ви зможете отримати багатий врожай з великими ягодами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=653Xej5pVxc
Полуниця - це смачна і соковита ягода, яка містить велику кількість вітамінів і мікроелементів. При дотриманні агротехніки вирощування можна отримати рясний урожай. Щоб ягоди були великими і смачними, слід систематично видаляти вуса рослини.
Вуса у полуниці залишайте тільки в тому випадку, якщо ви плануєте отримати посадковий матеріал для розмноження. Для розсади залиште кілька кущиків, на яких дайте відрости і вкоренитися трьом розеток. При цьому не забувайте, що при отриманні своєї розсади ви не отримаєте з материнського куща рясного врожаю ягід або, в крайньому випадку, ягоди виростуть, але будуть дрібними. Перша розетка, відрізана від материнського куща - це найцінніша розсада полуниці, яка зберегла всі якості вирощуваного сорту. Перші вуса з'являються у полуниці після цвітіння. Їх ви можете видалити відразу або почекати, коли буде масова поява вусів і провести роботу по їх обрізанні одночасно. Обрізку вусів проводите в сонячний, сухий день в ранковий або вечірній час. За допомогою звичайних ножиць або секатора акуратно обріжте відросток до материнського куща. Під час обрізки додатково проведіть роботу з видалення увядающих і сухого листя. Після періоду плодоношення перед настанням холодної пори року, на полуниці можна залишити лише голі стебла. Як тільки обрізка вусів закінчена, відразу обробіть плантацію засобом від шкідників і хвороб. Його ви можете придбати в магазині для садівників і городників. Торгові назви можуть бути різними. В якості народних методів захисту полуниці від шкідників і хвороб використовуйте деревну золу. На 1 квадратний метр буде потрібно 100 г просіяного попелу. Після обрізки підготуйте плантацію до зими. Для цього ретельно присипте грядки голечник. Це допоможе рослинам перезимувати без особливих втрат і дати наступного року рясний урожай. Видалення вусів - це досить трудомістка процедура. Якщо ви не готові щорічно її проводити, розводьте безвусі сорти полуниці: «Олександрія», «Алі-Баба», «Холідей», «Вайс Солемахер», «Жовте чудо», «Рюген» та інші.