Як зайти з комп'ютера в телефон. Як зайти в телефонну книгу в тел.

Закачувати в телефон картинки, музику, відео та інші файли можна через спеціальні сервіси мобільних операторів, а також відправляючи дорогі SMS на різні короткі номери. На телефон ном контенті вибудований серйозний бізнес. Але ж завжди є альтернатива платним розвагам. Якщо зайти з комп'ютера в телефон , всі ці файли можна заливати абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
За час існування і широкого розповсюдження мобільного телефон ии, коли зв'язок і синхронізація стільникового телефон а і комп'ютера стала серйозною необхідністю, виробниками апаратів було розроблено три основних способи зайти з комп'ютера в телефон і здійснити передачу файлів. • Перший варіант - через спеціальний кабель найчастіше стандарту USB. • Другий варіант - за допомогою адаптера Bluetooth. • Третій варіант - через інфрачервоний порт.Определіте, які з перерахованих пристроїв вам доступні. Для всіх з них, за винятком USB-кабелю, потрібна наявність додатково встановленого комп'ютерного обладнання.
2
Через адаптер Bluetooth ви зможете копіювати в телефон різні файли, перебуваючи в межах декількох метрів від комп'ютера. Щоб безпосередньо зайти з комп'ютера в телефон і здійснювати різні дії з файлами мобільника або, наприклад, SMS-повідомленнями через Bluetooth, вам знадобиться завантажити і встановити на комп'ютер спеціальну програму. Свого часу для телефон ов кожного виробника писалося кілька десятків різних програм на любителя. Сьогодні ж, завдяки тенденції до загальної стандартизації, можна знайти універсальні програми, що дозволяють зайти з комп'ютера в телефон и різних виробників, наприклад, PC Suite або MOBILedit.
3
Інфрачервоне з'єднання - це технологія, поступово йде в минуле. Швидкість з'єднання і передачі файлів у неї невисока, а дальність дії в рази менше, ніж у тієї ж Bluetooth. Робота з нею аналогічна з'єднанню через Bluetooth, тому всі вимоги до її використання залишаються такими ж.
4
З'єднання комп'ютера і телефон а через USB-кабель - найбільш зручна і поширена можливість. За допомогою кабелю можна зайти з комп'ютера в телефон як на звичайну флешку (якщо в апараті встановлена карта пам'яті), а також побачити всі доступні диски телефон а, як в іншому комп'ютері. Крім USB-кабелю вам також знадобиться спеціальний софт для роботи з телефон ом. При цьому швидкість передачі інформації між телефон ом і комп'ютером буде найбільшою для всіх з перерахованих вище рішень.