Як обплести навушники. рассточкі Як обв'язати навушники.

Багато людей прагнуть максимально урізноманітнити сірі будні, прикрасити їх яскравими фарбами. Відмінним варіантом для меломанів стануть обплетені навушники. Такий аксесуар буде радувати і вас, і поспішають у своїх справах випадкових перехожих.
Вам знадобиться
  • - нитки ірис або муліне;
  • - бісер;
  • - намистини;
  • - підвіски;
  • - волосінь;
  • - гачок;
  • - клей.
Інструкція
1
Можливо, ви бачили на вулицях різнокольорові шнурки у волоссі у дівчат і хлопців - розточування. Це один з найбільш простих способів плетіння. Для того щоб зробити расточку, від вас не потрібно ніяких спеціальних навичок, тільки терпіння. Саме за допомогою цієї технології ви і будете обплітати навушники.
2
Для роботи вам знадобляться тонкі нитки. Це може бути муліне або ірис. Візьміть нитку і оберніть її навколо дроти навушників. Робочий кінець пропустіть через петлю - він повинен вийти зверху. Після того як вам це вдалося, і петля міцно тримається на своєму місці, зробіть другу петлю за такою ж технологією, потім третю, і так по всій довжині проводу або до тих пір, поки ви не вирішите перейти на інший колір. Довжина кожного колірного відрізка залежить виключно від вашого бажання.
3
Ви можете прикрасити ваші навушники, періодично нанизуючи на нитку бісер або невеликі намистини і вплітаючи їх в обмотку. Можна також використовувати легкі підвіски.
4
обплести навушники можна не тільки нитками, а й бісером. Для цього вам знадобиться волосінь і бісер різних кольорів. Нанизуйте намистинки на волосінь, закріпіть її біля основи навушників і починайте ряд за рядом обмотувати бісер навколо дроти. У деяких місцях візьміть бісер на клей, щоб ваша обмотка не сповзала.
5
Якщо ви вмієте в'язати гачком, ви можете пов'язати вашим навушників своєрідний чохол. Для цього наберіть шість повітряних петель, пропустіть дріт навушників між ними і замкніть в кільце. Тепер пров'язуйте в кожну петлю по одному стовпчику без накиду до тих пір, поки обв'язка не досягне потрібної довжини.
6
Нанизайте на нитку ірису бісер. Зв'яжіть шість повітряних петель, пропустіть дріт між ними, замкніть в кільце. Тепер за допомогою напівстовпчиків пров'язуйте в кожну петлю по бісеринці, пропускаючи нитку за попередню намистинку. В результаті у вас вийде вишукана прикраса.