Як відкрити приватний магазин. відкрити магазин в приватному будинку.

Відкриття приватного магазина , навіть невеликого, досить клопітка справа. Але якщо ви підійдете до процесу обдумано, то в майбутньому зумієте уникнути багатьох проблем. Головне, не треба пороти гарячку і хапатися за перші-ліпші варіанти та ідеї.
Інструкція
1
Проведіть попереднє дослідження. Пройдіться по тому району, де ви попередньо плануєте відкрити магазин. Придивіться, який товар представлений в надлишку, а якого, можливо, не прилавках немає взагалі, і люди їздять за ним в інший район. Які потреби і купівельна спроможність населення, що проживає в даному районі. На підставі отриманих даних вирішите, чим ви будете торгувати, тобто визначте свою нішу. На цьому ж етапі можете подумати про те, наскільки великий буде ваш магазин. Можливо, ви купите або орендуєте зовсім невеликий простір, а, можливо, вам знадобиться для вашого бізнесу досить просторе приміщення. Дізнайтеся вартість квадратних метрів оренди або купівлі.
2
При розгляді варіантів приміщення під магазин не забудьте все уважно перевірити: чи зручні під'їзні шляхи, чи є поряд парковка для авто, який стан комунікацій в будівлі (телефонних та інтернет-ліній, електро-, тепло- і охоронних систем) , чи достатньо підсобних приміщень і т.д. Ретельно вбрання торгове місце - запорука ваших майбутніх успіхів.
3
Складіть бізнес-план. Особлива увага в ньому повинна бути приділена фінансовій стороні. Врахувати слід все - від визначення фактичних (планованих) витрат до позначення суми на непередбачені витрати. Експерти підкреслюють, що саме зневага до статті непередбачених витрат найчастіше зводить всі зусилля по організації бізнесу нанівець. Хороший бізнес-план наочно «покаже» вам, чи вистачить на відкриття магазина вашого стартового капіталу або доведеться брати кредит, як швидко окупиться ваше підприємство, в яку суму виллється первісна реклама і т.д. Бізнес-план також повинен включити пункт про постачальників товару, вартості їх послуг, транспортування та ін.
4
Далі вирушайте до податкової інспекції. Зверніться по допомогу до консультанта (його послуги повинні бути безкоштовні) та дізнайтеся, які документи слід вам підготувати, щоб отримати дозвіл на торгівлю. Візьміть необхідні бланки і далі постарайтеся виконати всі рекомендації та приписи консультанта точно і в стислі терміни. Від цього багато в чому залежить, наскільки повний пакет документів ви отримаєте, і наскільки часті будуть перевірки різних інстанцій і відомств в перші дні роботи вашого магазина . Врахуйте, що в готовому пакеті документів має бути позитивний висновок протипожежної служби, санепідемстанції та багатьох інших організацій.
5
Ретельно продумайте назву магазина . Якщо у вас немає креативних варіантів, зверніться за допомогою до фахівців з неймінг. Їхні послуги недешеві, але справа стоїть витрат, адже вдала назва може надалі визначити ефективність вашого бізнесу в цілому. Майте на увазі, що отримати дозвіл на вивіску з назвою магазина не дуже просто. З вас зажадають заявку, реєстраційну картку, копії документів про відкриття магазина і договір оренди (завірені нотаріусом), ескіз назви (зображення), дозвіл від власника будівлі і т.д. і т.п. Запасіться терпінням.
6
Замовте торгове обладнання та меблі. Як тільки вони прийдуть, займіться оформленням внутрішнього простору магазина , розстановкою меблів і розкладкою товару. Для цих цілей краще запросити професійного дизайнера і мерчендайзера, тому покладатися на власний смак досить небезпечно, ви можете не знати всіх тонкощів і хитрощів, фахівці ж зроблять все, як треба.
7
Сформуйте штат. До підбору персоналу підходите гранично обачно і виважено. Читайте резюме, перевіряйте документи, проводите співбесіду. Відсівайте людей недалеких, малоосвічених і неохайних. Пам'ятайте, що майбутні співробітники - це обличчя вашого бізнесу, і воно має бути приємним у всіх відносинах.
8
Організуйте рекламну кампанію. Нехай у місцевих газетах, на радіо і телебаченні з'являться оголошення про відкриття нового магазина і цікавих акціях у зв'язку з цією подією. Прикрасьте святково приміщення, організуйте подарунки і бонуси для перших покупців.