Як відключити перемикання мови. Як відключити зміну мови на комп'ютері.

Для зручності роботи в операційній системі Windows передбачено швидке перемикання розкладки клавіатури між використовуваними мовами. У тому випадку, якщо користувач вважає цю опцію зайвою, він може її відключити.
Інструкція
1
При роботі на комп'ютері необхідність перемикання мови введення виникає досить часто - наприклад, під час пошуку в інтернеті потрібної інформації. Тому відключати дану опцію не рекомендується. До того ж вона не заважає комфортно працювати в будь-якій обраній розкладці.
2
Якщо ви все-таки вирішили відключити вибір мови, відкрийте «Пуск» - «Панель управління» - «Мови і регіональні стандарти». Виберіть вкладку «Мови», натисніть кнопку «Детальніше». У новому вікні натисніть кнопку «Параметри клавіатури», потім «Зміна поєднання клавіш» і зніміть прапорці з пунктів «Перемикати мови введення» і «Перемикати розкладки клавіатури». Збережіть зміни, натиснувши ОК.
3
В тому випадку, якщо ви захочете видалити з системного трея індикатор розкладки, відкрийте Диспетчер завдань (Ctrl + Alt + Del) і зупиніть процес ctfmon.exe. Потім видаліть запис про цей файл з папки автозавантаження. Найзручніше це робити за допомогою програми Aida64 (Everest). Відкрийте «Програми» - «Автозавантаження», виділіть в списку ctfmon.exe і натисніть у верхній частині вікна кнопку «Видалити».
4
Для відключення або видалення ctfmon.exe ви також можете скористатися програмою CCleaner. Запустіть її, відкрийте «Сервіс» - «Автозавантаження». Виділіть рядок з ctfmon.exe і натисніть кнопку «Вимкнути» (рекомендовано) або «Видалити».
5
Якщо вам не подобається стандартний вид перемикача розкладок клавіатури, замініть його (після видалення з автозавантаження ctfmon.exe) утилітою Punto Switcher. Ви можете налаштувати її на індикацію розкладки показом російського прапора або прапора США, що дуже зручно - для визначення розкладки досить мигцем поглянути на трей. В налаштуваннях програми виберіть пункти «Зробити значок у вигляді прапорів країн» і «Завжди показувати значок в повну яскравість». Скачати Punto Switcher для Windows XP і Windows 7 можна за посиланням: http://download.yandex.ru/punto/PuntoSwitcherSetup.exe.