Як освітлити фон.

Фотографії, зроблені в умовах низької освітленості, коли об'єкти переднього плану підсвічені спалахом в автоматичному режимі, відрізняються затемненим фоном . Цей недолік можна виправити за допомогою інструментів кольорокорекції програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте картинку, фон якої вимагає освітлення, в Photoshop. Опцією Levels групи New Adjustment Layer меню Layer додайте поверх знімка коригуючий шар. Вибравши у списку Channels пункт RGB, перетягніть вліво сірий повзунок під гістограмою. В процесі настройки орієнтуйтеся на стан затемнених фрагментів фону. Освітливши темні ділянки, натисніть на кнопку ОК.
2
В результаті зробленої корекції освітленим виявився не тільки фон, але і ті об'єкти, які і без Photoshop були добре освітлені. Щоб знизити їх яскравість, відрегулюйте за допомогою масок і прозорості ступінь застосування коректування шару до світлих областей знімка, півтонів і тіням.
3
Для роздільної настройки вам буде потрібно створити три копії коректування шару. Це можна зробити, двічі продублировав його сполучення клавіш Ctrl + J. Вимкніть видимість всіх шарів з фільтром.
4
Опцією Color Range меню Select виділіть на вихідному знімку область тіней. Виберіть для цього пункт Shadows в списку Select. Увімкніть самий нижній коригуючий шар і залийте його маску в виділеної області чорним кольором, застосувавши для цього Paint Bucket Tool. Тепер корекція діє на весь знімок за винятком темних ділянок.
5
Інвертуйте маску опцією Invert групи Adjustments меню Image. Оброблений таким способом коригуючий шар діє тільки на область тіней на фото. Двічі клікніть по назві шару і перейменуйте його в «тіні». Це допоможе вам не плутатися при остаточній налаштуванні прозорості шарів.
6
Вимкніть видимість шару з корекцією для тіней, поверніться на фоновий знімок і виділіть за допомогою Color Range область середніх тонів. Для цього виберіть у списку Select пункт Midtones. Увімкніть видимість наступного по черзі коректування шару і відредагуйте його маску так, щоб він діяв тільки на виділені фрагменти знімка.
7
Змініть маску останнього залишився шару, який повинен освітлювати яскраві місця на фотографії. Відрегулювавши для кожної копії шару з фільтром параметр Opacity, налаштуйте коригування окремих ділянок знімка. Щоб не зробити освітлений об'єкт занадто яскравим, надайте параметру Opacity шару, чинного на світлі фрагменти, мінімальне значення.
8
Збережіть осветленное зображення опцією Save As меню File.