Як обробити пороги. Як підробити прогнилий поріг автомобіля.

Антикорозійна обробка автомобіля виконується ще в процесі зборки на конвеєрі, але автовласники намагаються захистити нове авто додатково. Як показує практика - це дійсно необхідно.
Вам знадобиться
  • - інструменти;
  • - мастика або лак.
Інструкція
1
Перший спосіб обробки - це покриття порогів автохимией (лаками і мастикою). Він простий, вимагає тільки вільного часу і акуратності. Результат залежить від того, наскільки правильно ви дотримувалися інструкції. Існують деякі особливості застосування: якісні матеріали недешеві, а більш прості не завжди підходять для обробки порогів іномарок.
2
Другий варіант - електрохімічний захист. Тут є і плюси і мінуси. Самостійно робити не рекомендується, постарайтеся знайти автомайстерню або сервісний центр, де вам дадуть письмову гарантію. Суть методу така. На пороги ставляться електроди, і при подачі постійного струму корозія відтягуватиметься на них. Пороги цілі, електроди міняються раз на рік. Однак взимку після їзди по дорогах, политим хімією, електроди прогнивають вже через пару місяців, а слідом за ними і пороги . Внаслідок подачі струму вони можуть згнити наскрізь за сезон.
3
Третій спосіб: обробіть пороги так званими «рідкими подкрилкамі». Це в'язка паста, наноситься прямо на кузов і, застигаючи, утворює якусь подібність пластмаси. Для першої обробки цілком підійдуть і вітчизняні матеріали. При роботі слідкуйте за рівномірністю нанесення мастики. Якщо шар занадто тонкий, почнеться швидке руйнування від ударів камінців, дуже товстий - розтріскається і буде відшаровуватися. Оптимальна товщина антикорозійного покриття 1,5 або 2 мм.
4
Перед повторною обробкою вимийте автомобіль, висушіть і тільки потім приступайте до ремонтних робіт. Ділянки з пошкодженим покриттям обробіть бензином і нанесіть на них свіжий шар антикорозійного матеріалу. Якщо обробка проводилась нерегулярно, пороги могли проржавіти. В такому випадку попередньо видаліть іржу механічним способом (абразивної шкіркою) або перетворювачем іржі. Після цього обробіть метал ґрунтовкою.
Зверніть увагу
При виконанні антикорозійної обробки у себе в гаражі ви заощаджуєте пристойну суму. Не забувайте проводити цю процедуру регулярно, кожні 2 роки.
Корисна порада
Якщо ви зніміть гумові заглушки в торцях порогів це піде їм тільки на користь. Наскрізна вентиляція не дасть порогам гнити, а бруд при встановлених підкрилки туди не потрапить.