Як надягати чохли на ковзани.

Для досягнення великих успіхів в катанні на ковзанах необхідно не тільки посилено тренуватися, але і вірно піклуватися про спортивний спорядженні. У цьому випадку ковзани прослужать довгий час, а катання на них буде приємним і безпечним.
Інструкція
1
Завжди надягайте на коньковие леза спеціальні чохли при пересуванні за межами катка. Вони захищають ковзани від всіляких зазубрин і пошкоджень при ходінні по доріжках, посипаних піском і сіллю від ковзання; металевим порогам і іншим місцям. Якщо упустити цей момент, леза можуть затупитися, і руху при катанні будуть не зовсім правильними. До того ж, такі чохли не дозволяють власникові ковзанів ненароком поранити себе чи оточуючих.
2
Правильно підберіть розмір чохлів - це, мабуть, найголовніше при їх виборі. Купувати чохли в магазині краще разом з ковзанами, тоді чохол можуть підігнати по довжині леза. Найпопулярніші види чохлів - розсувні і з п'яткової петлею.
3
Якщо ви купили розсувні чохли на пружині, вставте спочатку кінець леза, а потім надіньте чохол на носок таким чином, щоб лезо точно увійшло в проріз. Подібний вид чохла відмінно тримається на лезі і служить довгий час.
4
Насадку з п'яткової петлею надягають аналогічним чином. Тільки спочатку накиньте петлю на виступаючий кінець леза, потім натягніть чохол з боку носка і вставте все леза в проріз чохла. Для регулювання довжини просто переставте петлю на інший кріплення.
5
Призначення таких чохлів залежить від матеріалу. Жорсткі насадки, зроблені з дерева, пластику або гуми, захистять леза ковзанів при пересуванні поза льоду. А м'які, виготовлені з тканини, вбережуть їх від вологи при зберіганні або переміщенні ковзанів.
6
Продаються також спеціальні захисні чохли на черевики, які зберігають їх від випадкових порізів або подряпин. Натягніть такий чохол на черевик, зашнуруйте його, надіньте коник, а потім підтягніть чохол вгору таким чином, щоб він повністю закривав черевик. У такому чохлі відкритим повинен залишитися тільки каблук.
7
Використовуйте тканинні чохли для зберігання ковзанів. Їх можна зшити самостійно або купити в спеціалізованому магазині. Перед тим як покласти ковзани в такий чохол, ретельно витріть їх рушником або інший м'якою тканиною.