Як заморозити капусту. Як заморожувати кольорову капусту.

В асортименті заморожених овочів завжди присутня у продажу заморожена кольорова капуста. Люди охоче її купують, хоча абсолютно неважко зробити такі запаси самим, коли ця капуста удосталь продається в сезон на ринку.
Вам знадобиться
  • Капуста цвітна, брюссельська або кольрабі;
  • Морозильная камера швидкої заморозки (-18 ° C);
  • Контейнери або пакети для зберігання в морозильній камері.
Інструкція
1
Покладіть качан цвітної капусти на обробний стіл і зніміть з нього темно-зелені лістья.Аккуратно розділіть качан на окремі суцвіття (кочешки). Видаліть зайві грубі стебла, залишивши тільки 1,5-2 см від суцвіття.
2
У каструлю налийте воду і доведіть її до кипіння. невеликими порціями закладайте в киплячу воду кольорову капусту і бланшируйте в ній не більше 3 хвилин.
3
Викладайте шумівкою кожну порцію капусти на друшляк, щоб вода скла. Після цього бажано розкласти її на чистому кухонному рушник для просушування.
4
Розсортуйте висохлі від води суцвіття капусти по порціях на одне приготування і розкладіть по пакетах або контейнерів для зберігання в морозильній камереРазложіте приготовлену таким чином капусту всередині морозильної камери, що не нагромаджуючи їх, щоб заморожування пройшло як можна бистрее.Храніть таким чином капусту можна всю зиму.
Зверніть увагу
Заморожувати цим способом можна також і інші сорти капусти: брюссельську або кольрабі, шинкованную кубиками. Білокачанна капуста може бути заморожена тільки для подальшого використання в напівфабрикатах (голубці або фарширований качан), т.к. вона при заморожуванні втрачає свої хрусткі властивості.
Корисна порада
Ви також можете закласти в морозильну камеру суцвіття капусти без попереднього бланшування, це злегка подовжить час приготування страв із замороженої капусти.