Як не хотіти спати на роботі. Які препарати можна використовувати щоб не хотіти спати.

Атмосфера офісу та монотонні справи пригнічують, змушуючи організм вимагати перепочинку. Ви починаєте позіхати, очі закриваються, а голова зовсім не хоче думати про роботі . Уникнути такого стану і не хотіти постійно спати на роботі можна, якщо докласти зусиль і виконати прості дії.
Інструкція
1
Висипайтеся. Для того щоб не хилило на сон на роботі , потрібно як слід відпочити вночі. Дорослій людині потрібно не менше восьми годин сну. Навіть якщо ви не можете собі дозволити витрачати стільки часу на сон, постарайтеся хоча б лягати спати до півночі. Відходити до сну потрібно в тиші й темряві, а не під працюючий телевізор або музику.
2
Пийте мате. Багато офісні працівники намагаються підбадьоритися кави, але в розчинній напої властивостей справжнього кофеїну немає і в помині. Якщо вам не доступна кавоварка, переходьте на мате. Цей напій містить в собі величезну кількість корисних речовин, які живлять організм, допомагають справлятися з втомою і покращують пам'ять.
3
Влаштовуйте перекушування. Насичуйте організм енергією для роботи, їжте кожні дві-три години. Наприклад, свіжі фрукти, крекери, сухофрукти або горіхи.
4
Не переїдайте за обідом. Занадто велика кількість їжі змусить кров відправитися до шлунку для перетравлення, залишивши інші органи на другому плані. Це призведе до того, що вам буде дуже сильно хотітися спати, чого зробити на роботі не вийде.
5
Спілкуйтеся з колегами. Активний розмова, жарти і цікава тема допоможуть вам відволіктися від сонливості і прийти в тонус.
6
Пропийте курс полівітамінів. Сонливість навесні або восени можна пояснити нестачею вітамінів, тобто авітамінозом. Якщо у вас немає бажання вживати по півкіло фруктів і овочів на день, замініть їх таблетками. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед покупкою тих чи інших полівітамінів. Бажано, щоб один препарат поєднував і вітаміни, і мінерали.
Корисна порада
Якщо втома навалилася нестерпна, що не чиніть опір. Відкиньтеся на спинку стільця, закрийте очі і спокійно посидите п'ять-десять хвилин. Такий перепочинок дасть вам можливість відновити сили і повернутися до роботи.