Як почати торгівлю на ринку. Як почати продаж одягу на ринку оренда.

Малий вид бізнесу, що набирає обороти серед підприємців, які не бажають себе обтяжувати труднощами просунутого бізнесу, має свої особливості. Він простий у старті, і легкий на підйом, зусилля ж потрібно докласти скоріше фінансові та трудові, ніж стратегічні. Торгівля на загальному ринку , кількість яких у великих містах не менше 5 на кожен - один із прикладів такого бізнесу.
Інструкція
1
Орендуйте невелику ділянку. Швидше за все, це буде частина прилавка, стійки або окремий ларьок. Збором всіх документів, офіційним поданням землі та укладенням договору оренди займається адміністрація ринку, яка найчастіше розташована в прилеглому офісній будівлі або приміщенні критого ринку. Ціни відрізняються для всіх регіонів Росії, як і умови оренди. Кожен керуючий вольний встановлювати свої власні правила оренди торгової площі.
2
Визначте специфіку продукції, дослідивши ринок. Не варто відкривати торговельну точку, яка пропонує той же товар, що й ще десяток інших продавців. Це не є дійсним за умови, коли асортимент або ширше, або сильно відрізняється за представленими маркам/виробникам. Також грає роль і сам продавець - на роботу варто найняти охайного, доглянутого людину, що розбирається в товарі. Забезпечте продавцеві офіційне працевлаштування. Якщо дозволяє місце, то можна розмістити додатково ящики з товаром, в разі продуктової торгової точки або ж організувати примірювальну, якщо на точці продається одяг.
3
Закуповуйте тільки той товар, який матиме попит. Для цього досліджуйте ринок ретельно, запам'ятавши пропонований на точках асортимент і ціни. Варто пам'ятати, що склад не розпродано товарів не може розміщуватися в орендованій точці цілодобово: буде потрібно вантажне таксі, щоб кожен раз товар доставляти в окремо розміщене складське приміщення. Не користуйтеся послугами сторонніх візників, і звертайтеся тільки до відомих і перевірених часом місцевим компаніям.
4
Намагайтеся залучати увагу, підходити до продажу з креативом, адже головне на перших порах - пішов з покупкою споживач і, внаслідок цього - прибуток. Після виходу точки на самоокупність можна розширити їх кількість або асортимент товарів.
5
Оформіть правильно всі документи для роботи в торгівлі. Зверніться до податкової служби. Зазвичай для розміщення на ринку достатньо стати індивідуальним підприємцем. Сплатіть державне мито, подайте документи і через 10 днів отримаєте свідоцтво. Для продажу продуктів знадобиться ще й санітарна книжка. Її можна зробити у місцевому відділення санепідемстанції. Подібний документ також знадобитися кожному продавцеві. Почніть вести правильну бухгалтерію з першого дня, не забувайте платити податки.