Як недорого купити авіаквитки.

Бувалі мандрівники вже знають і не дивуються тому, що долетіти з одного пункту в інший, навіть літаками однієї авіакомпанії і, більше того, одним рейсом, можна за різною ціною. Причому, різниця в виплаченої за квиток вартістю у двох пасажирів, що сидять поруч, але купували квитки порізно, може становити кілька десятків відсотків. Вам теж необхідно знати, як недорого купити авіаквитки , щоб економити до 50% їх вартості.
Інструкція
1
Існує кілька правил, дотримуючись яких, ви завжди зможете купити авіаквитки недорого, за мінімально можливою ціною. Дешевше вам, при всіх рівних умовах, обійдуться квитки, придбані «туди і назад», в цьому випадку такий квиток буде коштувати на 10-20% дешевше, ніж два квитки, куплені в одну сторону.
2
Ще один нюанс - час, за який ви купуєте квитки. Чим раніше ви це зробите, тим більше варіантів вибору вартості у вас буде. Завбачливі люди воліють придбати авіаквитки відразу після того, як стає відомі дати вильоту, початку відпустки, святковою або канікулярної поїздки.
3
Вартість квитка буде залежати і від того, в якому місці ви його купите. Найдешевші квитки, які не матимуть націнки, ви зможете придбати на сайті тієї авіакомпанії, літаком якої збираєтеся летіти. Звичайно, в цьому випадку вам необхідно подивитися сайти всіх авіаперевізників, які виконують рейси за обраним вами маршрутом.
4
Рекомендуємо купувати квитки на рейси компаній-авіадіскоунтеров. Вам доведеться витратити трохи більше часу, але якщо вдасться придбати їх у перевізника з розряду low cost, то він може обійтися вам всього в 30-40 євро. При завчасної покупки вартість таких квитків найчастіше не перевищує вартості транспортних зборів.
5
На жаль, наскільки авіакомпаній, які намагалися стати російськими лоукостерами, не змогли зберегти низькі ціни і збанкрутували, але якщо ви летите в Європу, то внутриевропейские лінії обслуговують найбільші лоукостер - ірландська Ryanair і британська easyJet. Крім них, можна відзначити голладнскую Buzz, фінську Blue1, латвійську AirBalti, німецькі авіакомпанії AirBerlin і Germanwings. Купивши квитки на їхні рейси, ви зможемо заощадити пристойну суму грошей.
Корисна порада
Купуючи квитки по транзитних маршрутах, скористайтеся послугами сайтів, на яких можна підібрати самі різні варіанти стикувальних маршрутів з однієї точки в іншу на вказану дату.