Як оформити дитячі роботи.

Діти багато малюють, ліплять, збирають з конструктора різні хитромудрі замки і суперсучасні автомобілі. З часом ці результати дитячої творчості скупчуються, і виникає питання про їх зберігання. Відберіть найвдаліші роботи і оформите їх, решта акуратно складіть і приберіть в ящик.
Вам знадобиться
  • Лист формату А1, фарби, клей, рамки для фотографій, черепашки, пластикові чохли для дисків
Інструкція
1
Кілька малюнків вставте в рамку і повісьте на стіну. Рамки можна оформити в певній тематиці. Якщо на малюнку зображено море, прикрасьте рамку черепашками. Веселі яскраві картинки вставте в рамку, на неї наклейте кілька маленьких м'яких іграшок.
2
Візьміть великий аркуш формату А1 і зробіть колаж з дитячих картин. Не обов'язково строго по лінієчці виміряти розташування шедеврів, наклейте їх у веселому хаотичному порядку. Придумайте оригінальну назву колажу і напишіть його у верхній частині аркуша. Готову роботу повісьте на стіну. Час від часу робіть тематичні колажі з малюнків дитини. Теми вибирайте спільно, це можуть бути «пори року», «моя сім'я» або «улюблена казка».
3
З маленьких малюнків зробіть обкладинки для компакт-дисків. Ображати лист за розміром пакувальної пластикової коробки для дисків, вийміть вкладиш, а на його місце вставте дитячий малюнок. Вийдуть незвичайні і пам'ятні обкладинки.
4
Виділіть або купіть спеціальну полицю для різних виробів з пластиліну, конструктора та природних матеріалів. Розмістіть на ній всі дитячі скульптури, час від часу доповнюйте експозицію новими виробами.
5
Встановіть в дитячій кімнаті магнітну дошку, на яку можна буде кріпити дитячі малюнки та аплікації. Особливо вподобану роботу повісьте на холодильник, закріпивши її магнітами.
6
Якщо ваша дочка займається шиттям або виготовленням прикрас, купите для їх зберігання спеціальні пластикові контейнери. В таких «скриньках» багато відділень, куди помістяться всі дівчачі скарби. Контейнери розфарбуйте яскравими акриловими фарбами і наклейте на них аплікації або фотографії з модних глянцевих журналів. Для зберігання прикрас з бісеру та полімерної глини продаються підставки з крючочками. Вони особливо зручні для розміщення бус і сережок.