Як відключити сигналізацію Томагавк. відключення сигналізації томагавк 9100.

автосигналізації називається електронний пристрій, встановлене на автотранспортному засобі і призначене для попередження його від викрадення або викрадення деталей, компонентів авто і речей, що знаходяться в ньому.
Вам знадобиться
  • - інструкція;
  • - брелок від сигналізації.
Інструкція
1
Пристрій складається з основного блоку, антени (приймально-передавача), датчика удару, брелока, сервісної кнопки і світлодіодного індикатора. Великою популярністю серед автомобілістів користуються сигналізації « Томагавк » (Tomahawk), які поєднують у собі масу технічних і функціональних можливостей поряд з невисокою ціною.
2
До кожної моделі Tomahawk додається детальна інструкція по використанню даного електронного пристрою, в якій детально описано, як вимикається сигналізація. Якщо ж інструкція загублена або її просто немає поруч, то, щоб відключити сигналізацію , натисніть на брелоку до неї другу кнопку (всього є 2 кнопки і світлодіодний індикатор) один раз. При цьому сирена видасть 2 звукових сигнали, супроводжуваних миготінням габаритних вогнів, які також спалахнуть двічі. Після цього двері відкриються і світлодіод згасне.
3
Для тихого відключення охорони натисніть на брелоку кнопку № 1 один раз і відразу ж кнопку № 2. Після цього габаритні вогні двічі засвітяться, двері відкриються і світлодіод згасне.
4
Якщо в брелоку села батарейка або ви його втратили, існує аварійне відключення автосигналізації. Для цього сядьте в машину і закрийте двері. Вимкніть/включіть запалення кількість разів, рівне вашому PIN-коду, причому проміжок між включенням/виключенням повинен бути менше 1 секунди.
5
Зачекайте 30 секунд, відбудеться автоматичне відключення режиму охорони системою. Такий спосіб аварійного відключення автосигналізації підходить для старих моделей Tomahawk.
6
Для більш нових модифікацій даного електронного пристрою аварійне відключення виконується наступними діями: вимкніть двигун.
7
Увімкніть запалювання і 4 рази натисніть на кнопку Override. Після цього вимкніть запалювання.
8
Паркувальні вогні двічі спалахнуть, сирена видасть 2 звукових сигналу, тим самим підтверджуючи відключення охорони.