Як визначити вартість валової продукції. вичесленной валовий валового обороту.

Щоб визначити вартість валовий продукції , необхідно застосувати заводський метод розрахунку. Він полягає в тому, щоб врахувати тільки ту частину продукції , яка брала участь у виробництві один раз. Це дозволяє уникнути подвійного рахунку, адже на підприємстві виробляються проміжні вироби, які потім переробляються повторно.
Інструкція
1
Існує кілька розрахункових величин, що визначають обсяг виробленої продукції на підприємстві. Найбільш повно відображає цю характеристику вартість валовий продукції . Математично її можна знайти у вигляді різниці двох величин товарообігу: валовим оборотом і внутризаводским (проміжним) споживанням: ВП = ВО - ВЗП, де: ВП - вартість валовий продукції ; ВО - валовий оборот; ВЗП - внутрішньозаводське споживання.
2
Валовий оборот являє собою сукупну вартість кінцевих виробів всіх цехів підприємства. При цьому неважливо, відправлялася Чи ця продукція відразу на ринок або переходила в інші цехи як проміжний матеріалу або напівфабрикату.
3
Внутризаводской оборот - це сумарна вартість напівфабрикатів або матеріалів, вироблених на самому підприємстві і призначених для переробки в іншому його цеху. Наприклад, проміжні запчастини або механізми для складання автомобіля або іншої техніки.
4
В величину валовий продукції можуть входити дані за такими елементами за звітний період: • Готова продукція; • Напівфабрикати і вироби, виготовлені для кінцевого споживання, наприклад, запчастини, призначені для продажу, а не для подальшої збірки транспортного засобу; • Роботи з капітального ремонту устаткування, оскільки вони входять в поняття амортизаційних відрахувань, а ті, в свою чергу, є матеріальними витратами, пов'язаними з основним виробничим процесом; • Залишки незавершеного виробництва.
5
В вартість валовий продукції не включаються фінансові результати по: • Бракованим виробам, в тому числі реалізованим за зниженими цінами; • Виробничим відходам; • Роботам за поточним ремонту, оскільки ці витрати відносяться до внутризаводскому обороту; • Оплаті невиробничих витрат: транспорт, телефон, ремонт будівлі, господарські потреби і т.д.; • Вартості матеріалів для фарбування, тонування, нікелювання і т.д. (В той час, як самі ці роботи враховуються).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Kt8hgxoG7E
Зверніть увагу
У харчовій промисловості для розрахунку, як правило, використовують метод валового обороту для обліку переробляються напівфабрикатів. Наприклад, цукор-сирець може бути продубльований у вартості очищеного.