Як грати на клавіатурі.

До комп'ютерних ігор часто ставляться як до несерйозного дитячому розвазі, не приносить ніякої користі. Однак така думка помилкова, адже ігри розвивають логічне мислення і швидкість реакції, а деякі з них спеціально призначені для швидкого і простого вивчення клавіатури комп'ютера.

Володіння сліпим десятипальцьовим способом введення тексту з клавіатури не тільки дозволяє в кілька разів швидше виконувати набір документів, але і значно знижує стомлюваність при роботі з текстамі.Одні клавіатурні ігри призначені для первинного освоєння розташування букв і цифр на клавішах , інші розроблені для того, щоб грати на клавіатурі з користю для себе могли досвідчені користувачі комп'ютера, прагнучі відточити свою мастерство.Сюжет таких ігор може бути найрізноманітнішим. Найпростіші з них пропонують гравцеві збирати або збивати хаотично з'являються об'єкти, помічені буквами, або ж допомагати персонажу уникати будь-яких неприємностей в ігровому світі, вчасно встигаючи натиснути правильну клавішу. Складніші характеризуються більш розвиненою динамікою і насиченим сюжетом, а також зростаючою від рівня до рівня складністю. Це дозволяє добратися до кінця лише істинним віртуозам клавіатурного введення, втім, по ходу гри саме таким віртуозом вам і належить стать.Вибірая ігровий тренажер, пам'ятайте, що його головне завдання - не просто дати вам можливість грати на клавіатурі. Для грамотного введення сліпим десятипальцьовим методом важливі три основні показники:

  1. Швидкість. Зрозуміло, основна перевага сліпого методу роботи з клавіатурою - це велика швидкість введення, що дозволяє істотно скоротити час на рутинну роботу по набору тексту.
  2. Кількість помилок. Велика кількість невірних натискань клавіш призведе до того, що на виправлення помилок у тексті піде більше часу, ніж буде зекономлено завдяки сліпому способу введення. Тому гра повинна допомогти відпрацювати безпомилкове потрапляння по потрібних клавішах.
  3. Ритмічність. Якщо швидкість і кількість помилок більшість тренажерів контролюють, то не менш важливий параметр, що забезпечує правильне введення сліпим методом - ритмічність - найчастіше залишається поза увагою творців таких ігор. Між тим, саме ритмічність натискання на клавіші гарантує правильність техніки, а значить, в кінцевому підсумку - високу швидкість і низький відсоток помилок, а також перспективи розвитку корисного навику.