Як скасувати резервне копіювання.

Резервне копіювання застосовується для збереження файлів операційної системи, прикладних програм і налаштувань. Це робиться спеціальним компонентом системи на випадок збоїв в роботі, при яких ці файли і дані можуть бути втрачені. Це вельми корисна функція, але, на жаль, зберігання резервних копій вимагає значного простору на носіях комп'ютера. При необхідності резервне копіювання можна відключити.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7.
Інструкція
1
Отримати доступ до налаштувань архівації можна через «Панель управління» - розкрийте головне меню операційної системи і в правій колонці виберіть пункт з такою назвою. В панелі знайдіть і активуйте посилання «Архивирование даних комп'ютера» - вона розміщена в розділі «Система і безпека».
2
Є інший спосіб доступу до цього аплету панелі управління, який використовує вбудовану пошукову систему Windows версій 7 і Vista. Клікніть по кнопці «Пуск» або натисніть клавішу Win і наберіть три букви «арх». Потім натисніть клавішу Enter або клікніть по верхній посиланню в списку результатів пошуку? Після чого потрібний апплет буде запущений.
3
Третій спосіб можна використовувати, якщо у вас відкрито вікно менеджера файлів Windows - «Провідника». Клікніть правою кнопкою миші по іконці будь-якого локального диска і виберіть у сплив контекстному меню рядок «Властивості». На вкладці «Сервіс» відкрився вікна натисніть кнопку «Архивировать», і на екрані з'явиться вікно того ж самого аплету панелі управління.
4
Якщо в завантаженому вікні аплету ви знайдете напис "Архівація даних не налаштована», значить турбуватися немає про що - ця опція в налаштуваннях вашої системи або вже відключена, або ніколи не включалася. В іншому випадку клацніть по посиланню «Вимкнути розклад» в лівому верхньому кутку вікна і після секундного роздуму апплет виключить резервне копіювання зі списку планованих до виконання завдань.
5
Є можливість відключити резервне копіювання для якого-небудь окремо взятого диска. Для цього спочатку натисніть клавіші Win + Pause, а потім клацніть по посиланню «Захист системи». У списку «Параметри захисту» виберіть потрібний диск і натисніть кнопку «Налаштувати». Відкриється ще одне вікно, в якому вам потрібно або поставити позначку в полі «Відключити захист системи», або пересунути в крайнє ліве положення повзунок поруч з написом «Максимальне використання». Після цього закрийте обидва вікна налаштувань натисканням кнопки OK.