Як носити капелюшок.

Строга і елегантна, витончена і кокетлива - всі ці епітети відносяться до дамській капелюшку. Ви можете придбати будь-яку із запропонованих моделей і міняти зовнішність щодня. Щоб капелюшок виглядала красиво і не виглядала випадковою частиною ансамблю, її потрібно правильно підібрати і навчитися вільно й невимушено носити.
Інструкція
1
Не поспішайте з вибором капелюхи. Вирішіть, з яким одягом будете її носити. Капелюшок може стати частиною костюма або найяскравішою, кидається в очі деталлю вбрання. Крім того, вона повинна гармоніювати з рисами обличчя і зачіскою.
2
Оберіть фасон капелюхи. Самими універсальними вважаються об'ємні кепі і м'які капелюхи-Федори. Їх можна носити з одягом у стилі casual, еклектичними ансамблями та спортивної класикою. Підберіть модель нейтрального кольору - сірувато-бежевого, мишачого або верблюжого. Такі варіанти підійдуть для осені та зими.
3
Капелюхи чорного кольору підходять до різних відтінків одягу, проте вони виглядають виграшно тільки при хорошому кольорі особи. Якщо не можете похвалитися бездоганною шкірою, вибирайте складні кольори помірно-темних відтінків. Навесні доречні світлі головні убори. Приміряйте модель кольору слонової кістки, кремову або сріблясто-сіру.
4
Приміряйте капелюх в магазині. Поекспериментуйте з нею: злегка посуньте на одне вухо, насуньте на лоб, злегка примніть тулію. Для сміливих модниць підійдуть комбіновані варіанти - наприклад, капелюх, надіта разом з шарфом або головний пов'язкою гармонирующего або контрастного кольорів.
5
Подбайте про підходящої зачісці. До капелюсі-Федор або ковбойському підходять довгі прямі розпущене волосся в стилі 70-х років. М'які кепі відмінно виглядають з волоссям, заколеним в хвіст, а елегантні таблетки і струми без полів, злегка зсунуті на бік, - з класичними пучками і черепашками.
6
Купивши яскраву капелюх бірюзового, смарагдового або яскраво-червоного кольору, не намагайтеся підібрати до неї інші аксесуари того ж відтінку - це виглядає старомодно. Підтримайте яскравий тон губною помадою, тінями для вік або лаком для нігтів. Для екстравагантного ансамблю підберіть сумочку або туфлі іншого насиченого кольору. До синьої капелюсі підійдуть темно-червоні аксесуари, до бірюзовою - м'ятно-зелені або сріблясті. Якщо вам подобаються більш класичні поєднання, доповніть яскраву річ нейтральними аксесуарами бежевих, темно-сірих і шоколадних тонів.