Як відстежити поштові посилки.

Купівля товарів через інтернет стає популярнішим. Люди звертаються в онлайн-магазини, адже інтернет-продавці готові запропонувати унікальний асортимент і низькі ціни в порівнянні зі звичайними гіпермаркетами. Відстеження посилки з купленим товаром допоможе вам дізнатися час і терміни доставки.
Вам знадобиться
  • Трекинг-номер посилки, інтернет
Інструкція
1
Для того щоб відстежити поштові посилки , вам необхідно знати трекінг-номер вашого відправлення. Ви можете отримати його у продавця після відправки вашого товару, якщо оплатили доставку з можливістю відстеження або трекінгом. Пошта надає цю послугу платно, тому якщо ви хочете знати місце розташування вашої посилки в процесі доставки, заздалегідь домовтесь про це з продавцем.
2
Після того як продавець повідомив вам трекінг номер і назва компанії, що здійснює доставку вашої посилки , зайдіть на сайт цієї компанії. Наприклад, державна поштова служба США https://www.usps.com/.
3
Оберіть в меню сайту пункт з назвою Track, Tracking або Відстеження. Перейдіть по посиланню.
4
На сторінці, сайту ви побачите вікно для введення вашого трекінг-номера. Впишіть номер без помилок або скопіюйте його з листа, в якому продавець відправив вам дані про відправлення, і натисніть кнопку пошуку.
5
На сторінці з'явиться інформація про вашу посилці. Там ви зможете побачити етапи пересилання і дізнатися, на якій стадії зараз перебуває доставка.
6
Якщо ви є труднощі з розумінням мови сайту, скористайтесь сервісом онлайн-перекладу. Наприклад, http://www.translate.ru/. Вставте посилання сторінки у вікно перекладу і натисніть перекласти.
7
Ви так само можете скористатися російськомовним сервісом відстеження посилок http://gdeposylka.ru/. Сервіс надає можливість відстежувати місце розташування відправлень з багатьох точок світу.
8
Введіть ваш трекінг номер в порожнє поле і натисніть enter або зелену кнопку. Відкриється сторінка, що містить детальну інформацію про місцезнаходження вашої посилки . Сервіс ГдеПосилка надає додаткові зручні функції - збереження ваших трекінг номерів, оповіщення по email, по смс, статистику проходження посилок.
9
Якщо ви не змогли відстежити свою посилку на жодному з цих сайтів або ви не знаєте, яким способом вам відправили товар, ви можете скористатися сервісом http://www.packagetrackr.com/, який вміє відслідковувати відправлення великої кількості поштових компаній.
Зверніть увагу
Якщо ваша посилка довгий час знаходиться в одній стадії доставки, ви можете звернутися в поштову компанію для роз'яснення причин затримки.
Корисна порада
Намагайтеся замовляти товар з трекінгом, щоб мати можливість відстежити посилку.Еслі ви не можете з'ясувати, якою компанією відправлена посилка, спробуйте знайти в інтернеті згадка трекінг номерів подібної конструкції.