Як відкрити файли з параметрами.

Існують два великі класи файлів, до одного з яких відносяться виконувані програми, а до іншого - сховища даних для файлів першого класу. Коли ви відкриваєте подвійним клацанням, наприклад, файл із зображенням, операційна система запускає виконувану програму-переглядач графіки і передає їй як параметр посилання на обраний вами файл. При необхідності користувач і сам може зробити те ж саме - запустити потрібний файл, передавши йому будь-які параметри.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо запустити з певним параметром потрібно виконуваний файл, зробити це можна в "Провіднику". Відкрийте файл-менеджер, наприклад, за допомогою «гарячих клавіш» Win + E. Потім в адресний рядок програми введіть повний шлях до потрібного файлу. Якщо він занадто складний для ручного набору, перейдіть в папку, яка містить виконуваний файл, і клацніть адресний рядок «Провідника». Повний шлях до папки вже міститиметься в ній, вам залишиться дописати назва файлу і додати через пробіл потрібний параметр. Потім натисніть клавішу Enter, і операційна система запустить зазначену програму із заданим ключем.
2
Це ж можна зробити з використанням пошукової системи, вбудованої в ОС Windows 7 і Vista. Розкрийте головне меню, клацнувши по кнопці «Пуск», і в поле пошукового запиту наберіть повний шлях до файлу, а через прогалини перерахуйте всі необхідні параметри. Не звертайте уваги на спроби ОС знайти що-небудь, відповідне вашому пошуковому запиту, просто натисніть Enter, коли закінчите введення - результат буде точно таким же, як і в попередньому кроці.
3
В версіях Windows більш раннього випуску замість пошукової системи можна використовувати діалог запуску програм - відкрийте його натисканням клавіш Win + R. У цьому діалозі є всього одне поле, в яке вам і потрібно ввести повний шлях до виконуваного файлу і перерахувати передані йому параметри. Команду на запуск тут можна подати як натисканням клавіші Enter, так і клацанням по кнопці OK. В останніх версіях Windows цей спосіб теж можна використовувати.
4
Якщо потрібно відкрити с параметрами не виконується файл, а файл з даними, то вам необхідно визначити, яка з програм відповідає в операційній системі за роботу з такими даними. Потім будь-яким з описаних вище способів запустите виконуваний файл цієї програми, вказавши файл даних в якості одного з параметрів і додавши через пропуск всі інші.