Як почати торгувати на ринку. Які документи для торгівлі на ринку.

Почати торгувати на ринку в наші дні нескладно. Необхідно лише вирішити для себе, який товар чи продукт продавати. Для цього, звичайно, вам доведеться пройтися по ринку - території вашої майбутньої роботи - і провести дослідження на предмет попиту та пропозиції. Так ви можете визначити, яка ніша переповнена, а в яку ще можна увійти без особливого ризику. Після цього приступайте до основних дій, які необхідно зробити перед тим, як отримати торгове місце на ринку .
Інструкція
1
Підійдіть до адміністратора ринку і повідомте, що ви маєте намір відкрити торгівлю таким-то товаром. Дізнайтеся, чи є вільні торгові місця і яка вартість оренди. Адміністратор познайомить вас з правилами торгівлі на даному ринку і вкаже попереднє місце вашої торгової точки. Огляньте територію своєї майбутньої роботи, познайомтеся з сусідами.
2
Далі вирушайте до податкової інспекції. Зверніться до консультанта. Він пояснить, які документи вам необхідно приготувати, дасть бланки, які треба заповнити. Слідуючи його вказівкам, ви оформите індивідуальне підприємництво. Ви також можете знайти докладні інструкції з оформлення в інтернеті. Уважно вивчіть їх, потім роздрукуйте бланки, заповніть їх, і з готовими документами йдіть до фахівця податкової інспекції. Незважаючи на простоту, процедура займе якийсь час.
3
З пакетом готових документів, які дозволяють торгівлю, йдіть до адміністратора ринку і пред'явіть їх йому. Можливо, він зажадає з вас додаткові довідки. Не сперечайтеся з ним, краще виконаєте його вимоги. Тим самим ви забезпечите собі спокійну роботу в майбутньому, а заодно - добрі стосунки з начальством.
4
Тепер ваша головна задача - знайти і домовитися з надійним постачальником товару (або декількома постачальниками). Чи буде це російська оптова база, фермерське господарство, інтернет-магазин або закордон - вирішувати вам. Найімовірніше, ви ще до оформлення в податковій інспекції приблизно знали, у кого будете закуповувати товар. Можливо, вам назвали координати надійних постачальників ті, хто вже давно торгує на ринку і знає всі тонкощі цієї справи. Тепер прийшла пора оформляти відносини з цими постачальниками. Поставтеся до цієї процедури гранично серйозно, адже від якості товару залежить ваш майбутній дохід. Заодно подбайте про складському приміщенні, якщо це необхідно, оформіть оренду і купівлю. Зробіть закупівлю першої партії товару.
5
Отримавши товар, по можливості зручно і красиво розкладіть його на полицях (стелажах, стійках), і починайте торгувати.
Зверніть увагу
Будьте готові до періодичних перевірок. Вашу роботу можуть перевіряти податкова, протипожежна, міграційна служби, а також представники Санепіднагляду та інших відомств. Не нервуйте, не лякайтеся і не висловлюйте невдоволення. Це їхня робота. Якщо у вас все в порядку (документи, бухгалтерія та ін.), Вам хвилюватися нема чого. Просто прийміть такі перевірки як даність.
Корисна порада
Якщо справи ваші підуть успішно, з часом доцільно взяти в оренду ще одну торгову точку, а то й кілька. Більше точок - більше прибутку. Звичайно, і клопоту додасться, адже треба буде шукати найманих продавців і, можливо, бухгалтера. Але справа варта того. Будьте рішучіше.
В останні роки у багатьох людей з'явилася необхідність в додатковому заробітку. Досить часто в якості такого заробітку розглядається вирощування і подальший продаж сільськогосподарської продукції. Однак сьогодні у покупців є величезний вибір - практично будь-які фрукти і овочі, в будь-який час року, можна придбати не тільки на базарах, але і в супермаркетах. Тому далеко не у всіх торгівля йде успішно. У чому ж секрети успішної торгівлі на базарі?
Інструкція
1
Визначте чим саме ви збираєтеся торгувати. Слід врахувати, що прибуток від разової торгівлі, сільгосппродукцією, вирощеною на власному заміському ділянці, не так вже й велика. При цьому, багато сільськогосподарські продукти є швидкопсувними і, як наслідок, мають досить великий відсоток списання. Як правило, люди вирішили зробити торгівлю на базарі постійної статтею доходу, поєднують торгівлю покупними і власним товаром.Договорітесь з сусідами та знайомими про умови покупки у них фруктів і овочів, які ви зможете реалізовувати на базарі.
2
Зверніться до податкової інспекції та зареєструйте індивідуальне підприємництво або ТОВ. Заповніть всі необхідні папери і отримаєте відповідні документи.
3
Постарайтеся зайняти місце з хорошою прохідністю. Якщо в місці торгівлі не ходитимуть люди, то ваш бізнес приречений на провал.Расположіте товар таким чином, щоб він був добре видно покупцям. Бажано підняти його над прилавком.
4
Підготуйтеся до роботи. Ретельно стежите за своїм зовнішнім виглядом. Волосся, одяг і руки продавця повинні бути чистими. Жінкам не рекомендується зловживати косметикою. Неохайний зовнішній вигляд може відштовхнути потенційного покупателя.Также відлякують покупців лихослів'я або куріння за прилавком.
5
Завжди спілкуйтеся з покупцями. При цьому спілкування не повинно бути нав'язливим або багатослівним. Іноді, одна вчасно вимовлена репліка визначає вибір людини. Наприклад, при відповіді на питання про ціну овочів, можна додати, що ви самі їх вчора їли і вам дуже сподобалося. Постарайтеся знайти підхід до кожного покупця і створити у нього відчуття усвідомленого вибору.
6
Завжди стежте за якістю товару. Це дозволить вам завести постійних клієнтів. Будьте готові дати детальну інформацію про товар.
7
Встановлюйте адекватну ціну. Помічено, що занижена ціна на товар викликає підозри і асоціюється з низькою якістю. У той же час, якщо ваша ціна вища, ніж у сусіднього продавця, то це необхідно чітко аргументіровать.Отслежівайте ситуацію на ринку - кількість однакового товару і ціну на нього в день торговлі.Дайте можливість покупцям поторгуватися. Робіть знижки постійним клієнтам.
8
Вкрай акуратно поводьтеся з грошима - будьте готові до того, що вам можуть вручити фальшиві купюри або обрахувати.
9
Остерігайтеся злодійства. Завжди уважно спостерігайте за покупцями. Помітивши злодія, кличте на допомогу.